fotograf na ślub

Biznesmamy rozmawiają o biznesie.
Andappdh_74

fotograf na ślub

Post autor: Andappdh_74 » 23 lut 2014 21:33

poniewaz mój "Pan" postanowił w końcu zalegalizowac nasz związek:) i jestesmy obecnie na etapie powolnego organizowania październikowej imprezy, mam pytanie do biznesmam z Wrocławia, czy mają może jakiegos sprawdzonego fotografa, który za nieduże pieniądze uwieczni nasz dzień, nie zdzierając za bardzo z rodziny z małym dzieckiem;) a może jakaś mama-fotograf, która chciałaby powiększyć swoje portfolio tu zagląda?

Awatar użytkownika
Madzia Datura
Kontakt:

Re: fotograf na ślub

Post autor: Madzia Datura » 24 lut 2014 14:05

Z tego co wiem to na pewno jest tutaj jakaś mama z zamiłowaniem do foto :) Gratulacje przy okazji ;)

kobietka

Post autor: kobietka » 25 lut 2014 01:31

Konkurencja w tych usługach jest bardzo duża, poprzeglądajcie portfolio różnych fotografów a na pewno znajdziecie takiego który wam się spodoba.

loovalowa

Post autor: loovalowa » 25 lut 2014 13:57

Andappdh_74 pisze:poniewaz mój "Pan" postanowił w końcu zalegalizowac nasz związek:) i jestesmy obecnie na etapie powolnego organizowania październikowej imprezy, mam pytanie do biznesmam z Wrocławia, czy mają może jakiegos sprawdzonego fotografa, który za nieduże pieniądze uwieczni nasz dzień, nie zdzierając za bardzo z rodziny z małym dzieckiem;) a może jakaś mama-fotograf, która chciałaby powiększyć swoje portfolio tu zagląda?
między bogiem a prawdą to tak dużo czasu nie zostało :) październik co prawda to nie czerwiec ale Ci najlepsi mają grafiki dość napięte niestety więc im wcześniej się zaczniecie orientować w temacie to lepiej. bardzo fajne robi zdjęcia Michał Słomiński Fotografia Ślubna Wrocław - może Wam przypadnie do gustu :)

Awatar użytkownika
Ania23

Post autor: Ania23 » 14 sty 2015 13:48

My mamy ślub w lipcu tego roku i mamy już fotografa - to przyjaciel mojego przyszłego męża, który prowadzi agencję fotograficzną. Według mnie lepiej na ślub wziąć "profesjonalnego" fotografa, ponieważ zdjęcia będą lepszej jakości ;). Zdjęcia później umieszczone będą w albumie ślubnym, który już wybrałam. Jest on dosyć duży, ale myślę, że zdjęć będzie na tyle, aby wszystkie się zmieściły. Myślałam również nad zamówieniem fotoksiążki. Myślę, że to też dosyć fajna pamiątka z tego wyjątkowego dnia ;).

gosh

Post autor: gosh » 14 sty 2015 15:17

Polecam Januszewskiego z Krakowa :)

Katerina21

Post autor: Katerina21 » 22 mar 2015 21:36

Mój ślub miał miejsce już dość dawno, ale dzięki świetnym zdjęciom do dziś wspominam go w łezką w oku. Wynajęłam fotografa ze Studio Morfeusz w Bydgoszczy http://www.studiomorfeusz.pl/ i muszę powiedzieć, że miał on świetne podejście zarówno do nas, znaczy Pary Młodej, jak i reszty gości. Bardzo miły i sympatyczny człowiek, a zdjęcia jego autorstwa- świetna jakość i nie musiałam miesiącami czekać na album.

mamazosi

Post autor: mamazosi » 26 mar 2015 14:31

Dziewczyny, które brały już ślub dobrze wiedzą, że warto nie oszczędzać na fotografie.
Im lepiej się z nim dogadamy tym piękniejsze będą zdjęcia, bo my będziemy mogły przekazać mu swoją wizję, a on swoim doświadczeniem sprawi, że ten dzień będzie w pięknej oprawie.
Jak któraś z Was planująca ślub jest z Wrocławia albo z Krakowa to bardzo profesjonalny fotograf jest tutaj: gromolak.net.
Już po samym portfolio widać jak piękne robi zdjęcia:)

kreatynka

Post autor: kreatynka » 13 sie 2015 17:26

Co do samego przechowywania zdjęć, to warto by kupić jakieś ładne albumy. Szeroką ofertę ramek do zdjęć oraz albumów znalazłam w fotkom.com.pl. Jeśli też szukacie tego typu albumów, to myślę, że warto rozejrzeć się w ofercie sklepu.

Grazyna88

Post autor: Grazyna88 » 01 wrz 2015 14:15

A ktoś z Was zna http://bajecznefotografie.pl? Jest to fotografka z bardzo szeroką ofertą sesji. Możecie u niej zamówić sesje dziecięcą, rodzinną, reportaż ze ślubu, sesje ślubną. Robiła zdjęcia na moim ślubie i na ślubie kilku moich znajomych.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”