Otwieranie zamków Trójmiasto

Biznesmamy rozmawiają o biznesie.
kreatynka

Otwieranie zamków Trójmiasto

Post autor: kreatynka » 16 cze 2014 14:09

Zak zdarzy Wam się zatrzasnąć w mieszkaniu, bądź klucze w samochodzie to polecam Wam otwieranie zamków Gdańsk Firma od lat zajmująca się awaryjnym otwieraniem zamków, służą pomocą w kryzysowych sytuacjach, gdy zgubicie klucze, zatrzaśniecie samochód, popsuje Wam się zamek. Świadczą całodobowe Usługi Ślusarskie 24h/dobę 7 dni w tygodniu, w świeta także!

Grazyna88

Re: Otwieranie zamków Trójmiasto

Post autor: Grazyna88 » 09 sty 2015 09:42

Kiedyś korzystałam z usług podobnej firmy do otwierania zamków tylko, że wyspecjalizowanej w autach. Kiedy zamki w aucie mi się popsuły, zamówiłam specjalistę i miałam szczęście, że trafiłam na profesjonalną firmę.

sylwia4012

Post autor: sylwia4012 » 24 mar 2015 11:41

Każdemu się chyba chodź raz zdarzyło. Pamiętam jak mój mąż zostawił klucze w aucie i zatrzasnął drzwi. Pracował wtedy jako kierowca i nie wiedzieliśmy wtedy o istnieniu takiej firmy. Szkoda bo byłoby o wiele szybciej a tak niestety nie dość, że dużo nerwów to jeszcze skończyło się uszkodzonym zamkiem. Co bez potrzeby podniosło koszty.

kasia29

Post autor: kasia29 » 22 kwie 2015 20:53

Skąd ja to znam? Zatrzasnęłam tak raz własne klucze i torebkę. Poratował mnie przypadkowy pan, który użyczył mi swego telefonu i polecił firmę. Przyjechali i drzwi sprawnie otworzyli. Mąż miał ubaw po pachy.

mburza89

Post autor: mburza89 » 24 kwie 2015 17:45

Tak majstrów od otwierania jest bardzo dużo tylko nie każdy robi to solidnie.

annika7

Post autor: annika7 » 01 wrz 2015 12:13

Przypuszczam, że wielu właścicieli samochodu przeżyło już taką sytuację, kiedy nagle nastąpiła awaria zamka albo kluczyki pozostały wewnątrz samochodu. W sumie banał, bo teoretycznie auto sprawne, a pojechać nie sposób, bo nie ma się jak do niego dostać. Ostatnio tak się stało, a sytuacja dotyczyła mojego przyjaciela. Mieliśmy gdzieś jechać razem jego samochodem, no i pech. Staliśmy przed pojazdem, do którego nie można się było dostać :) Dobrze, że mieliśmy smartfon i mogliśmy znaleźć namiar na pomoc - pan zjawił się całkiem szybko i z uśmiechem na twarzy wybawił nas z opresji.

Tymoteusz1

Post autor: Tymoteusz1 » 10 sie 2017 09:25

Normalna sprawa, chyba każdemu się kiedyś zdarzyło, że zatrzasnęły mu się drzwi, lub awarii uległ zamek. Dobrze, że są takie firmy, które pomagają w takich sytuacjach i po prostu otwierają awaryjnie zamki. Dzięki temu nie trzeba sie przejmować, gdy znajdziecie się w tak trudnej sytuacji.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”