Przeprowadzka do Wrocławia

Biznesmamy rozmawiają o biznesie.
nales

Re: Przeprowadzka do Wrocławia

Post autor: nales » 01 cze 2015 12:49

govegan pisze:mieszkałam we Wrocławiu 2 lata, samo miasto źle wspominam, ale pracę miałam fantastyczną.

Jakie są minusy mieszkania we Wrocławiu?

renata_p22

Post autor: renata_p22 » 27 paź 2015 09:56

Ja na własną rękę nie polecam, z własnego doświadczenia hehehe. Tyle co później wszystko mnie bolało i tyle ile czasu przy tym straciliśmy z mężem to bajka. Kolejną przeprowadzkę zleciliśmy firmie i w tym czasie załatwialiśmy inny sprawy. Ta firma to przeprowadzki-fus.pl baaardzo polecamy uczciwi ludzie i bardzo pomocni. Ceny też mają okej, my negocjowaliśmy. pozdrawiam

malutka15

Post autor: malutka15 » 06 maja 2016 09:37

Nie wiem, czy już Wam polecałam świetną firmę z Wrocławia? To http://tania-przeprowadzka.wroclaw.pl. Ofertę mają bardzo szeroką a cennik przystępny więc moim zdaniem to całkiem fajna sprawa.

bambikus

Post autor: bambikus » 22 lip 2016 05:38

Ja ze swojej strony polecam firmę AN AR z Poznania. Działają na terenie całej Polski.

mokka

Post autor: mokka » 23 lis 2016 07:42

Teraz jest dużo firm dobrych które zajmują się przeprowadzkami, ale i tak najwięcej kłopotu jak zwykle jest z pakowaniem, można sobie to znacznie ułatwić zamawiając opakowania na pakobud.com.pl idealnie na wymiar, to bardzo ułatwia sprawę.

yokoyoko

Post autor: yokoyoko » 05 gru 2017 13:56

Ja z kolei ostatnio wyprowadzałam się z Wrocławia. :) W tym celu skorzystałam z usług firmy http://przeprowadzka.wroc.pl/ , może skontaktuj się z nimi? Nigdy nie transportowałam mebli z jednego mieszkania do drugiego bez pomocy fachowców, ponieważ wiadomo jak to się z reguły kończy. W każdym razie, wszelkie przedmioty dotarły do nowego mieszkania w całości i szybko. Nie mogłam się doczekać rozpakowywania. :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”