awaria samochodu/ belka tylna co zrobić?

Biznesmamy rozmawiają o biznesie.
Rebeka34

awaria samochodu/ belka tylna co zrobić?

Post autor: Rebeka34 » 05 lis 2014 23:45

Witam w prawidłowym funkcjonowaniu firmy niezbędne jest posiadanie kilku sprawnych samochodów do kontaktów z klientami. Ostatnimi czasy moje samochody się masową psują zwłaszcza chodzi tu o tyle osie. Czytałam w sieci że to wynika z tego iż moje auta mają specyficzną budowę tylnej belki, co sprzyja częstym awarią. Szukam dobrej firmy która dokonała by naprawy dokładnie i w miarę możliwości tanio i znalazłam -Antałex. Bardzo podoba mi się że korzystają z nowych części, są precyzyjni i mają korzystne ceny. Przemawia za mini również fakt że w znacznej mierze eksportują tylne belki na rynek europejski (co świadczy o ich doświadczeniu) i mają liczne pozytywne opnie na forach. Tak że zamierzam skorzystać z ich oferty i jeśli ktoś ma podobny problem do mojego to polecam zapoznać się z ich ofertą. pozdrawiam :)

nesnes

Re: awaria samochodu/ belka tylna co zrobić?

Post autor: nesnes » 29 gru 2014 23:56

Jeszcze jest dość znany warsztat w wielkopolskim województwie.Piła, siedziba firmy tuż przy obwodnicy 10. Regeneracja tylnej belki peugeot była robiona w naszym firmowym aucie. Może współpracuje z powyższą ? :eeee:

nosleep

Post autor: nosleep » 09 lip 2015 09:27

Moja awaria auta była na tyle poważną, że musiałam zgłosić się na złomowanie samochodu :( no cóż auto miało już swoje lata, a naprawa kosztowała by mnie tyle ile nowe samochód

Kryszka

Post autor: Kryszka » 15 lip 2015 11:36

Jeśli naprawa kosztowo przekracza wartość samochodu, to szkoda Twojego czasu i pieniędzy lepiej oddaj go do kasacji. Tylko wybierz uprawnioną do tego stację demontażu, musisz też pamiętać o skompletowaniu pełnej dokumentacji, ale wszelkie informacje znajdziesz na stronie :)

AdaWos

Post autor: AdaWos » 20 sty 2016 14:51

w takich sytuacjach warto sobie wszystko dobrze przekalkulować i odpowiedzieć na jedno ważne pytanie, czy bardziej się opłaca złomowanie, czy naprawa? czasami przy naprawie można sporo przyoszczędzić (porównaj wysokość inwestycji w nowe auto z kosztami naprawy) swego czasu miałam podobny dylemat i wybrałam naprawę, w moim przypadku chodziło o regenerację wtryskiwacza

nesnes

Post autor: nesnes » 08 wrz 2017 14:49

Nie tak dawno szukałem warsztatu, w Warszawie znalazłem przedstawicielstwo firmy, jej adres https://wymianatylnejbelki.pl/. No bo co zrobisz z belką tylną, to nie jest wymiana klocków.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”