Rozwód i podział majątku - co dalej?

Biznesmamy rozmawiają o biznesie.
berekatka

Re: Rozwód i podział majątku - co dalej?

Post autor: berekatka » 26 wrz 2017 22:30

W stolicy jest jeden naprawdę dobry specjalista w tych sprawach - warszawski adwokat od spraw rozwodowych Tomasz Giziński. Posiada całkiem spore doświadczenie, skoro udało mu się na salach sądowych ugrać. Cena jego pracy nie jest niska, ale taka skuteczność, jaką ma pan mecenas warta jest dużo większych pieniędzy.

bella91

Post autor: bella91 » 13 paź 2017 00:21

U nas rozwód i podział majątku to była jakaś masakra.
Dobrze że miałam prawnika bo byłoby jeszcze gorzej. Tobie też radzę poszukać adwokata. Zobacz sobie co ma w ofercie kancelaria adwokacka z Lublina - https://kancelaria-galazka.pl Z tego co wiem cieszą się bardzo dobrą opinią wśród klientów.

MMKR

Post autor: MMKR » 13 paź 2017 08:34

Tutaj nie ma co czekać - bez prawnika się nie obejdzie... jestem właśnie w trakcie rozwodu dlatego też temat jest mi bardzo bliski..
Osobiście trafiłam przez swoje biuro rachunkowe ksiegi-rachunkowe.com do prawnika cn-lgp.pl- bardzo dobra stawka jak na warunki Warszawskie -- i mega dobrzy ludzie w tym co robią i podejściu.. rozdzielność majątkowa bez nich byłaby skazana dla mnie ze względu na ex niedługo męża, który natomiast ukrywał wszystkie nasze dochody i oszczędości.. Oddciał mnie od wszystkiego jak się od niego wyprowadziłam.
Mają darmową poradę prawną więc smiało uderzajcie.. powodzenia i współczuje

gunia

Post autor: gunia » 14 paź 2017 13:53

Uważam, że mowa tutaj o temacie dla adwokata. Trzeba jednak pamiętać, że adwokat musi być dobry (moim zdaniem nie każdy adwokat jest dobry). Co za tym idzie, należy (przynajmniej moim zdaniem) zapoznać się z jak największą ilością propozycji. Krótko mówiąc - polecam skorzystanie ze strony http://ceidgbazafirmy.pl/

RenuJi

Post autor: RenuJi » 18 paź 2017 16:15

Marta38 pisze:
20 wrz 2016 10:57
Faktem jest to, że są różni adwokaci w Warszawie i czasem może pojawić się dylemat, z czyich usług skorzystać. Moim zdaniem najlepiej zadbać o to, by adwokat był na tyle wyrozumiały i spokojny, by zrozumieć swojego klienta. Rozwód potrafi być bardzo emocjonalnym przeżycie, wiec wybór takiego adwokata jak Budrewicz będzie najlepszym rozwiązaniem. Wybierajcie mądrze adwokatów, bo to istotna kwestia.
W pełni się z Tobą zgadzam. Korzystanie z pomocy takiego adwokata jak Mecenas Budrewicz to moim zdaniem dobry pomysł. Pomagał mojej znajomej i jak twierdzi, można mu w pełni zaufać, a jednocześnie ma on odpowiednie podejście do tego typu, jednak bardzo delikatnych spraw.

Karolcia900

Post autor: Karolcia900 » 20 paź 2017 14:17

Ogólnie rzecz biorąc dużo zależy m.in. od tego, czy rozwód jest za porozumieniem stron czy też z orzeczeniem o winie. Dlatego najlepiej jest się skontaktować z kancelarią, która zajmuje się sprawami rodzinnymi - rozwodami, separacją, przyznaniem opieki, alimentami itp. Moja siostra w Krakowie korzystała z usług kancelarii Tributum. Najlepiej zajrzeć po więcej informacji na ich stronę www http://www.tributum-kancelaria.pl/prawo-rodzinne Pozdrawiam

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”