Rozwód i podział majątku - co dalej?

Biznesmamy rozmawiają o biznesie.
Awatar użytkownika
magda.w

Rozwód i podział majątku - co dalej?

Post autor: magda.w » 18 maja 2015 09:50

Witam wszystkich. Mam w rodzinie osobę, która jest w kiepskiej sytuacji. Nie będę tutaj wszystkiego opisywać, ale wiem, że obie strony zastanawiają się nad rozwodem, problem jest z podziałem majątku. Czy ktoś z Was orientuje się jak to wszystko wygląda na sprawie rozwodowej? Kto dostaje majątek? Jak o niego walczyć?

Awatar użytkownika
anniee

Re: Rozwód i podział majątku - co dalej?

Post autor: anniee » 18 maja 2015 10:02

Sprawy rozwodowe na których dodatkowo odbywa się podział majątku są dosyć trudne. Czasem słyszy się o tym, że małżonkowie procesują się miesiącami, a może nawet i latami. Wydaje mi się, że w takim wypadku powinien pomóc dobry prawnik. W wielu przypadkach dużo prostszy i szybszy jest sam rozwód, aniżeli podział majątku. Kwestie finansowe są bardzo ważne i budzą wiele emocji, dlatego tak ciężko jest dojść do porozumienia na tym obszarze. W mojej okolicy znam kilku prawników, którzy zajmują się rozwodami (Konin), m.in. Panią Adwokat Ritę Miling. Ale myślę, że i w Twoim mieście coś powinnaś znaleźć.

Katerina21

Post autor: Katerina21 » 28 maja 2015 00:24

Dla nikogo rozwód nie jest miłym wydarzeniem, zwłaszcza jeżeli sprawy sądowe toczą się latami. Wiem przez co przechodziła moja najlepsza przyjaciółka i nikomu nie życzyłabym, aby przechodził przez to wszystko. w jej przypadku sprawa była dodatkowo utrudniona, bo jej ex zataił cześć majątku i dopiero prywatny detektyw pomógł w ujawnieniu prawdy.

ewelina546

Post autor: ewelina546 » 11 cze 2015 11:52

Warto w takich sprawach zgłosić się do dobrego Radcy prawnego, który pomoże w tej ciężkiej sytuacji. Polecam do takich działań na pewno: Radca Prawny Monika Cieślak - tel. 534-39-39-39. Pani ta zajmuje się od lat takimi sprawami, z wielkimi sukcesami. Podchodzi do każdej osoby indywidualnie, bo każdy przypadek jest inny. Warto skorzystać z jej usług i w miarę szybko uporać się z tą trudną sytuacją.

pati1990
Kontakt:

Post autor: pati1990 » 23 cze 2015 20:26

Jeśli chodzi o podział majątku, to bardzo ważne jest to, aby nie oszczędzać na prawnikach. Druga strona weźmie bardzo dobrego prawnika, który zna się na rzeczy i będzie trudno o sprawiedliwy podział.

bergmanprzemyslaw

Post autor: bergmanprzemyslaw » 08 lip 2015 12:47

Mój adwokat od rozwodu był bardzo dobry. Dzięki temu wygraliśmy sprawę. Żona chciała bardzo dużą część mojego majątku... Nie mogłem się na to zgodzić...

bella91

Post autor: bella91 » 29 lip 2015 18:51

Katerina21 czasami bez pomocy detektywa się nie obejdzie. Ja słyszałam bardzo dużo dobrego o detektyw997.pl. Z tego co wiem szybko realizują zlecenia i przedstawiają mocne dowody. Ja póki co nie byłam zmuszona do skorzystania z pomocy detektywa ale kto wie co się w zyciu wydarzy.

karinapal

Post autor: karinapal » 06 sie 2015 15:12

Ja ostatnio czytałam bardzo interesujący artykuł na temat tego ile kosztuje napisanie pozwu rozwodowego. Wolę sie z takimi informacjami zawczasu zapoznać.

arlett

Post autor: arlett » 29 sie 2015 21:10

Podział majątku nigdy nie należy do przyjemnych,,, Jeśli rozwód byłby np z winy męża to byłoby łatwiej. U nas w rodzinie kuzynka chce się rozwieść bo mąż ją zdradza i szuka na to dowodów. Mówiła, że Agencja detektywistyczna z Lublina ma duże doświadczenie w tego typu sprawach i chce się do nich zgłosić.

rossa87

Post autor: rossa87 » 18 wrz 2015 10:54

Jeśli chodzi o detektywa, to mogę polecić sprawdzoną osobę - p. Jarosław z agencji Nemezis. Nie mnie osobiście dotyczyła sprawa, ale bardzo pomógł osobie w mojej najbliższej rodzinie. Polecam - uczciwy i skuteczny.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”