Rozwód i podział majątku - co dalej?

Biznesmamy rozmawiają o biznesie.
Sunsin

Re: Rozwód i podział majątku - co dalej?

Post autor: Sunsin » 18 wrz 2015 15:21

Dokładnie jak ktoś napisał, że wsparcie przy rozwodzie gdzie trzeba będzie walczyć o majątek bez wsparcie prawnika może być dość trudnym zadaniem. Na pewno dość istotne jest to, żeby prawnik miał doświadczenie w tego typu sprawach bo o decyzji sądu często decydują jakieś tam detale. W Warszawie na pewno mogę odesłać do profilu tego prawnika - to co przede wszystkim charakteryzuje mec. Budrewicza to nastawienie na znalezienie najlepszego rozwiązania dla klienta oraz żeby cały proces przebiegł możliwie bezstresowo.

Kryszka

Post autor: Kryszka » 16 paź 2015 20:33

Moim zdaniem prywatny detektyw to już ostateczność, proponuje go wynająć po wyczerpaniu wszystkich możliwych dróg porozumienia się. Na pewno jest skuteczny, ale to też przykre gdy musi do tego dojść :(

sylwia4012

Post autor: sylwia4012 » 12 sty 2016 21:21

Często w tych sprawach nie da się dojść do porozumienia, a faktycznie detektyw to dobry pomysł, gdy chodzi o rozwód z orzeczeniem o winie. Potrafi zgromadzić dowody, które, o ile to licencjonowany detektyw, można wykorzystać w sądzie. Lampart ma takie usługi, więc można do nich się zwrócić o pomoc.

zuzia.gola

Post autor: zuzia.gola » 11 lut 2016 10:06

Warto skonsultować się z prawnikiem w tym temacie. Są kancelarie, które w ofercie mają porady z zakresu prawa rodzinnego. Często taka porada pozwala zabezpieczyć się przed działaniami drugiej strony i ich negatywnymi skutkami.

aga77

Post autor: aga77 » 15 lut 2016 22:17

Jeśli jedna ze stron zostanie uznana za winą rozpadu małżeństwa, to druga może żądać alimentów. Warto o tym pamiętać i zawsze mieć to na uwadze. Co do wyboru prawnika, to należy zawsze wybierać takiego, który specjalizuje się w prawie rodzinnym. Jeśli ktoś zamierza walczyć o swoje we Wrocławiu, to polecam zajrzeć tutaj adwokat-lukowicz.pl. Znajduje się ta strona Kancelarii adwokackiej Kamili Łukowicz.

Sunsin

Post autor: Sunsin » 14 kwie 2016 11:52

Dokładnie.

Kryszka

Post autor: Kryszka » 18 kwie 2016 16:00

Po rozwodzie i podziale majątku, a może nawet już w trakcie rozwodu, warto udać się do specjalisty typu psycholog, czy nawet psychiatra. Ponieważ są to często trudne i mocne emocje, cieżko sobie z nimi poradzić. A jak jeszcze mamy dzieci to mogą one na tym bardzo ucierpieć. Taki specjalista pomoże nam przejść przez ten okres z jak najmniejszymi szkodami dla naszego zdrowia psychicznego i dla naszej rodziny.

Santek.N

Post autor: Santek.N » 27 kwie 2016 11:51

magda.w pisze:Witam wszystkich. Mam w rodzinie osobę, która jest w kiepskiej sytuacji. Nie będę tutaj wszystkiego opisywać, ale wiem, że obie strony zastanawiają się nad rozwodem, problem jest z podziałem majątku. Czy ktoś z Was orientuje się jak to wszystko wygląda na sprawie rozwodowej? Kto dostaje majątek? Jak o niego walczyć?
Tak naprawdę jest zbyt wiele zmiennych żeby odpowiedzieć Ci jednoznacznie na to pytanie. W dużych miastach nie brakuje dobrych prawników znajdź sobie takiego i udaj się do niego, na pewno odpowiedź jaką uzyskasz będzie dużo bardziej rzeczona niż ta od nas. W Warszawie mecenas Budrewicz to jeden z tych posiadających ogromną wiedzę i doświadczenie w takich trudnych sprawach

tujunga

Post autor: tujunga » 20 cze 2016 08:42

Kancelaria Lexon z siedzibą w Warszawie z pewnością odpowie na wszelkie Twoje pytania i dopilnuje Twojej sprawy rozwodowej, ja jestem bardzo zadowolona z ich usług, a mają ich naprawdę szeroką gamę.

agrafka13

Post autor: agrafka13 » 10 sie 2016 12:28

Niestety rozwód nie jest przyjemny. Szczególnie jak jest majątek i dzieci. Dobrze mieć dobrego adwokata. Niestety często rozwody są bolesne ale trzeba przez to przejść.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”