Gdzie kupujecie buty?

Biznesmamy rozmawiają o biznesie.

Azamag

Re: Gdzie kupujecie buty?

Post autor: Azamag » 16 mar 2016 20:33

Ja uwielbiam kupować w Mivo. Mają szeroką ofertę butów znanych marek o dobrej jakości. Idealną obsługę na chacie, długi okres na wymianę towaru oraz ekspresową dostawę. Właśnie kupowałam buty dla mojego męża, musi przecież w święta dobrze się prezentować :) Wybrał sobie eleganckie buty Gino Rossi. Muszę przyznać, ze pozytywnie mnie zaskoczył tym wyborem.

karinapal

Post autor: karinapal » 20 mar 2016 09:44

Buty zwykle kupuję w ryłko:)

Italshoe

Post autor: Italshoe » 01 kwie 2016 14:02

Każda kobieta, zwłaszcza wzorowa mama i jednocześnie kobieta sukcesu, musi prezentować się doskonale w każdych okolicznościach. Dla pań żyjących aktywnie niezbędne są wygodne, dostosowane do okazji i pięknie prezentujące się buty. Najlepiej uniwersalne, pasujące do każdej kreacji. :) Wybór nie jest łatwy, ale na pewno warto przyjrzeć się bliżej butom włoskim. To prawdziwa legenda i perełka w świecie obuwia. Sama noszę je na co dzień i wierzcie mi lub nie, ale są niezwykle wygodne. I oczywiście niezawodne. ;) Pozdrawiam i zachęcam do kontaktu. Kasia z Italshoe.

rossa87

Post autor: rossa87 » 03 kwie 2016 01:13

Ja sobie cenię w butach, oprócz wyglądu, także wygodę :) Ostatnio zamówiłam sobie już na wiosnę takie złote buty http://clarksonline.pl/damskie/buty/cor ... oduct.aspx, myślę że będą świetnie wyglądały zarówno w luźnym wydaniu z jeansami i koszulką, jak i do eleganckich spodni i żakietu :) A Clarks ma buty bardzo wygodne, więc o komfort chodzenia się nie obawiam :)

nina_ky

Post autor: nina_ky » 04 kwie 2016 12:57

Ja buty kupuję głównie przez Internet - wtedy mogę spokojnie poczytać opinie na temat danej marki. Oglądałam ostatnio jak dopasować buty i spodnie na YouTube i zaczerpnęłam z tego filmiku kilka cennych wskazówek. Mam w planach wypróbować sposób z podwijaniem spodnie, a Wy?

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=nVDzCh3lQSs[/youtube]

Wiewiórka

Post autor: Wiewiórka » 07 kwie 2016 08:47

Ja choćbym chciała, nie mogę kupować butów przez internet. Mam małe stopy, do tego bardzo szczupłe, więc nie wszystkie buty, a raczej większość z nich na mnie nie pasuje. Poza tym cenie sobie wygodę, więc najpierw muszę przymierzyć, dopiero potem kupić.

Grobciu

Post autor: Grobciu » 12 kwie 2016 09:58

Możecie powiedzieć mi gdzie kupię ]wygodne wkładki do butów? Jakieś fajne i sprawdzone sklepy interntetowe, znacie coś ?

gagatka

Post autor: gagatka » 27 kwie 2016 11:30

Ja nigdy nie kupowałam. Jeśli zaś chodzi o buty, to zastanawiam się nad zakupem Repetto balerin. Widziałam, że dostać je można w sklepie by Motyl. Podoba mi się w nich to, że są w całości wykonane ze skóry. Poza tym to ponadczasowa klasyka. Podobają Wam się? Kupujecie takie ekskluzywne buty?

kreatynka

Post autor: kreatynka » 27 kwie 2016 12:38

Dobrą ofertę obuwia dla dzieci moim zdaniem można znaleźć w Sklep Aurelka, więc jeśli chcecie, to możecie także ich ofertę obie sprawdzić.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”