Jak wzmocnić efektywność zespołu

Biznesmamy rozmawiają o biznesie.
Tymoteusz1

Re: Jak wzmocnić efektywność zespołu

Post autor: Tymoteusz1 » 28 sie 2016 15:52

Sposobów jak widać jest dużo, ale moim zdaniem bez wątpienia najlepszym jest to, by skorzystać z pomocy facylitatorów. Dzięki temu będziecie w stanie faktycznie zwiększyć wydajność Waszego zespołu i przede wszystkim rozwiązać problemu, z którymi nie możecie sobie poradzić. Zastanówcie się nad tym.

AnastazjaA

Post autor: AnastazjaA » 30 sie 2016 14:57

Warto zastanowić się nad wdrożeniem czegoś dla zespołu, co sprawiłoby, że będą czyli się lepiej w miejscu pracy. U mnie w firmie podziałała kawa firmowa. Wdrożyłem to w taki sposób, że zapewniam kawę w kuchni i dodatkowo codziennie zapraszam innego pracownika na kawę ze mną i rozmowę o tym, o czym akurat dana osoba chciałaby pogadać.

Dżej89

Post autor: Dżej89 » 01 gru 2017 13:38

Jeżeli chcesz osiągnąć lepsze efekty w firmie, żeby Twoi pracownicy pracowali wydajniej itd. To zdecydowanie warto zapoznać się z tym blogiem motywacja w biznesie. Nie ma co ukrywać, że bez motywacji nie idzie zdobyć sukcesów, wyznaczonych celów. Jakiś czas temu wpadłam na ten fascynujący blog, gdzie znalazłam naprawdę przydatne informacje odnośnie wewnętrznej motywacji. Myślę, że warto tam zerknąć, bo dobrze zmotywowany pracodawca jak i jego pracownicy to podstawowa.

kasia8603

Post autor: kasia8603 » 07 gru 2017 10:23

Trzeba postawić na motywację. Ja sama szukam sposobów jak zmotywować pracowników, bo ostatnio w moim dziale źle się dzieje. Tu jest ciekawy artykuł o motywacji, może się Wam przyda: http://www.echos.pl/jak-zostac-dobrym-m ... acownikow/.
Z doświadczenia wiem, że odpowiednie podejście do pracownika potrafi działać cuda, ale w mojej firmie sposoby, które dotychczas stosowałam chyba przestały działać. Myślę o drobnej podwyżce dla każdego z działu, może to da efekt.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”