Jak usprawnić działanie firmy?

Biznesmamy rozmawiają o biznesie.
mikowska

Re: Jak usprawnić działanie firmy?

Post autor: mikowska » 25 kwie 2016 21:57

Najpierw trzeba się zastanowić, co wymagałoby naprawy. U mnie był problem z komunikacji z klientem, zdecydowaliśmy się na wdrożenie systemy do zautomatyzowanej wysyłki SMS-ów, dzięki temu oszczędzamy sporo czasu i działamy wydajnej. Powiadomienia SMS to dobre rozwiązanie, szczególnie jeżeli prowadzi się sklep internetowy. Zobaczcie sobie serwersms.pl - pakiet startowy jest bezpłatny.

Awatar użytkownika
anniee

Post autor: anniee » 28 kwie 2016 12:25

A może warto skorzystać z usług firmy konsultingowej ? Ja również w pewnym okresie działalności mojej firmy miałam tzw. przestój i nie wiedziałam czym jest to spowodowane. Wtedy znajoma poleciła mi właśnie usługę doradztwa strategicznego. Najpierw wahałam się, ale w końcu zdecydowałam się na skorzystanie z takiej usługi. Firma szybko przygotowała jaką strategię możemy zastosować i szybko ją wdrożyli. Dzięki temu w krótkim czasie moja firma zaczęła sprawniej działać i na tym zyskała dużo na wartości. Polecam każdemu kto chciałby usprawnić działanie firmy.

bukowskaa

Post autor: bukowskaa » 20 maja 2016 00:44

Jeżeli szukacie ciekawych rozwiązań IT, sprawdźcie sobie ofertę Marketplanet - oni proponują wiele usprawnień, które podnoszą wydajność pracy i pomagają zaoszczędzić sporo czasu. Mają w ofercie między innymi moduł planowanie zakupów, zarządzanie projektami, program SaldeoSMART do automatycznego odczytywania papierowych i elektronicznych faktur i wiele innych.

Awatar użytkownika
green

Post autor: green » 20 maja 2016 11:06

Jeśli prowadzicie, lub macie zamiar prowadzić sklepy internetowe to działalność w tym kierunku usprawni darmowe oprogramowanie e-commerce na http://pasejo.pl/ jest to cały zbiór różnego typu narzędzi jak i porad zgromadzonych w jednym miejscu- warto skorzystać.

Yerna

Post autor: Yerna » 13 cze 2016 12:45

Zobacz jeszcze na stronie portalerp.pl jak system informatyczny może usprawnić działanie firmy. Było wiele pytań o to jak dobrać system i ile trzeba na niego wydać. Portal opisuje ogólnie to co dzieje się w branży pod kątem systemów informatycznych.

zuzia.gola

Post autor: zuzia.gola » 22 cze 2016 19:59

Może reklama i dobre źródła kontaktowe. Wiele osób wybiera w ostatnim czasie tanie rozwiązania w postaci na przykład druku ulotek samemu w domu czy w firmie. Do tego na pewno przyda się dobra drukarka z systemem ITS np. Epson który teraz ma wiele ciekawych promocji między innymi można otrzymać susbkrypcje MS Office Personal 365 na rok za darmo i do tego zapas tuszu na dwa lata i 3 lata gwarancji.

dnowaczek878

Post autor: dnowaczek878 » 23 cze 2016 13:49

Witam polecam torby ozdobne z nadrukiem i do tego jakieś fajny gadżet reklamowy dla klientów.

klaudyna111

Post autor: klaudyna111 » 24 cze 2016 14:42

Powinieneś poczytać bardzo ciekawe artykuły odnośnie prowadzenia własnej firmy. Porady na temat biznesu znajdziesz tu w tym serwisie internetowym cenabiznesu.pl, czytając niektóre artykuły to wywnioskowałam, że o wielu sprawach nie miałam zielonego pojecia.

ewelina546

Post autor: ewelina546 » 10 lip 2016 11:54

W magazynach czy firmach produkcyjnych zdecydowani warto postawić na zachowanie w miarę ciągłej pracy. Do maszyn i urządzeń zainwestujecie w baterie trakcyjne i stanowiska do ich ładowania. Janczewski ma w swojej ofercie spory wybór, więc na janczewski.eu można zerknąć.

mamafrania

Post autor: mamafrania » 10 lip 2016 21:38

Działanie firmy najlepiej usprawni strategia. Warto dążyć do ogromnych wyników, które na pierwszy rzut oka mogą się nam wydać przesadzone. Wydaje mi się, że to wpływa na nasze nastawienie. Niestety rzeczywistość wygląda tak, że często potrzebna jest pomoc z zewnątrz do takiego rozkręcenia.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”