Jak usprawnić działanie firmy?

Biznesmamy rozmawiają o biznesie.
Aanka123

Re: Jak usprawnić działanie firmy?

Post autor: Aanka123 » 07 wrz 2016 11:48

Każdy kto prowadzi firmę musi pamiętać o tym, aby odpowiedni traktować swoją kadrę. Mam tu na myśli szkolenia i motywację pracowników. O wielu aspektach kadrowych można poczytać. To są niezwykle istotne kwestie, które wpływają na działanie firmy i jej efektywność.

Awatar użytkownika
anniee

Post autor: anniee » 07 wrz 2016 13:56

Na pewno dobrym pomysłem było by wprowadzić szkolenia dla pracowników. Jak tak zrobiłam, skorzystałam z tej firmy http://www.szkolenia.innpuls.pl/ i jestem bardzo zadowolona, zamiana jest widoczna :)

samba45

Post autor: samba45 » 02 paź 2016 21:56

Zgadzam się z moimi poprzedniczkami, firmę napędzają pracownicy i sam szef jak bardzo by się nie starał sam za wiele nie zdziała. Rekrutacja pracowników, wdrażanie w działania firmy, szkolenia dla nich i wreszcie skuteczna motywacja to klucz do sukcesu. Pracownik musi być godnie wynagradzany, oprócz premii czy nagród warto też pomyśleć o innych formach motywowania. Fajne pomysły znalazłam na sodexomotywacja.pl, mnie takie kupony zniżkowe czy karty podarunkowe wydają się ok :)

zosia

Post autor: zosia » 03 paź 2016 10:25

Dużo zależy od branży działalności, według mnie w każdej firmie nie może zabraknąć szkoleń i kursów, które mają szansę zwiększyć efektywność pracy. W przypadku przedsiębiorstwa transportowego, które zajmuje się przewozem materiałów niebezpiecznych niezbędne są kursy ADR. Firma szkoleniowa Atest prowadzi szkolenia ADR zarówno początkowe, jak o doskonalące.Poza tym w ich ofercie znajdziecie także kursy na żurawie, wózki widłowe, BHP itp. Organizują je w całym kraju.

Vanessa123

Post autor: Vanessa123 » 13 paź 2016 20:20

W przypadku naszej przychodnie niezwykle ważne okazało się oprogramowanie medyczne. Dzięki niemu oszczędzamy czas i jesteśmy w stanie lepiej się rozliczać z NFZ. Skorzystaliśmy z pomocy tej firmy: http://www.mediporta.pl/. To specjaliści, którzy dopasowali program do naszych potrzeb.

berdozan
Kontakt:

Post autor: berdozan » 08 gru 2016 11:29

Według mnie, firmę można usprawnić również poprzez wdrożenie specjalistycznych programów. Mamy tutaj do wyboru najbardziej zaawansowane, czyli ERP, a także HR, czy też CRM. Można również zainwestować oprogramowanie księgowe, które usprawni nam sprawy związane z wynagrodzeniami, urlopami.

Karolus2

Post autor: Karolus2 » 08 gru 2016 20:23

Witam, w dzisiejszych czasach internet to potega.Warto zainwestowac w obecnosc oraz reklame w sieci..to napewno usprawni jej dzialanie.

KasiaKasiunia

Post autor: KasiaKasiunia » 12 gru 2016 09:51

jeżeli prowadzisz biuro rachunkowe warto skorzystać z możliwości jakie daje platforma mobevo dużo lepiej prowadzi się wtedy archiwizacje faktur i dużo prostszy jest też kontakt z klientem

komalia

Post autor: komalia » 15 gru 2016 11:49

Wiele firm oferuje innowacyjne rozwiązania, które pozwalają na usprawnienie działania. Osobiście polecam wejść na stronę www.przemysl.walbrzyszanka.pl i poczytać więcej na ten temat!

Beti78

Post autor: Beti78 » 15 gru 2016 22:09

Zobaczcie jak działa system Y.Shipping - to aplikacja integrująca się zarówno z najważniejszymi systemami ERP i sprzedażowymi czyli: Comarch (Optima, XL, Altum), Enova, Asseco WF-Mag, Subiekt GT, Sello, SAP Business One, PrestaShop z jednej strony

oraz z największymi przewoźnikami : DHL24, DHL Parcels, DHL Express, DPD, GLS, UPS, Fedex, Inpost Paczkomaty, Inpost Kurier, Inpost Polecony, Inpost Allegro, Poczta Polska (integracja z eNadawca), K-Ex, Schenker, JAS-FGB, TBA Express, Paczka w Ruchu, TNT, PEKAES z drugiej strony.

Aplikacja Y.shipping po prostu pobiera dane z systemów sprzedażowych czy ERP i sama generuje listy przewozowe. Mega duże usprawnienie w firmach wysyłających dużo.

Możliwe jest sprawdzenie programu, bo do 5 przesyłek na dzień działa darmowa w pełni funkcjonalna wersja. Demo do pobrania na stronie shipping.yosi.pl

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”