Sale konferencyjne

Biznesmamy rozmawiają o biznesie.
aleksm

Re: Sale konferencyjne

Post autor: aleksm » 18 lut 2016 18:35

nam bardzo fajnie wyszła konferencja w hotelu Jaworowy Dwor pod Warszawa, zrobilismy z najwiekszej sali, mielismy ok 60 gosci, wiec sala byla taka akurat, pelne wyposazenie i bardzo mila obsluga. Bardzo sie gosciom w ogole podobalo to ze nie jest w centrum, tylko w okolicy cisza i spokoj

Anastasia91

Post autor: Anastasia91 » 18 lut 2016 21:42

Witam,
Ja osobiście polecam salę konferencyjną w hotelu Andersia. Jeśli mają to być całodniowe spotkania to jest to idealne miejsce. Sale konferencyjne są klimatyzowane, jedzenie sycące i, co najważniejsze na konferencjach, bardzo dobre.
Przy spotkaniach biznesowych jak i prywatnych istnieje możliwość wynajęcia pokojów, które są bardzo zadbane, czyste, ale nie czujecie się tam obco. Bez problemu można przebywać tam podczas dłuższych wyjazdów biznesowych.
Miejsce godne polecenia, ofertę możecie sprawdzić.

Bineska

Post autor: Bineska » 23 lut 2016 12:49

Jeżeli chodzi o woj. podkarpackie, to dogodnym miejscem na organizację szkolenia lub konferencji jest Hotel Iskra w Rzeszowie. Sama miałam okazję w takowym uczestniczyć i bardzo podobała mi się zarówno cała organizacja szkolenia jak i warunki, które stwarza hotel. Sale wyposażone są w rzutnik, tablice i wszelkie niezbędne rzeczy. Na plus jeszcze również bardzo łatwy dojazd :)

iksik87

Post autor: iksik87 » 27 lut 2016 23:06

Bardzo mi się podoba oferta Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne BusinessRoom. Doskonała lokalizacja - w samym centrum Warszawy - to duży atut :)

kreatynka

Post autor: kreatynka » 13 kwie 2016 20:20

Polecam organizację konferencji w krakowskim Browarze Lubicz. Fajne miejsce, nie drogo, a po szkoleniu można napić się dobrego, robionego na miejscu piwa :)

Ajlar

Post autor: Ajlar » 16 kwie 2016 12:46

Faktycznie, fajnie zrobili ten browar Lubicz w KrK - ale mi to osobiscie troche nie pasuje - przedtem byl taki hmm naturalny, a teraz - niby tez ma przypominac tamten styl, ale jednak jest juz nowoczsny:/
Ostatnio bylam na szkoleniu w HotelStyl 70 (Piasek k. Pszczyny)- hotel naprawde niezly - z restauracja, grillem:> idealne miejsce na szkolenia czy tez konferencje. Wlasnie lubie jak na szkoleniach jest w miare luzno, czyli mozna zrobic sobie grilla, pogadac, nawet potanczyc itp (wiadomo - juz po szkoleniu:P), a nie tylko takie sztywne - dziendobry, nazywam sie xxx i blablabla zieeeef:P

asap

Post autor: asap » 17 kwie 2016 21:20

Ja w Krakowie lubię Restaurację Biała Róża. Nie jest to sala konferencyjna ale często spotykam się tam z firmowymi lunchami kiedy sama wpadam tam w ciągu dnia. Z tego co kojarzę to robią też cateringi. Mają fajną polską kuchnię w bardzo nowoczesnym wydaniu, jedzenie jest pyszne i z pewnością podpasuje każdemu - polecam, jeśli przygotowujecie się do konferencji i zależy Wam na efektownym jedzeniu.

Matylda3

Post autor: Matylda3 » 29 kwie 2016 13:53

A ja sobie nigdy nie zaprzątam głowy salami, bo mam od tego ludzi którzy się tym zajmują.

zuzka10

Post autor: zuzka10 » 09 maja 2016 21:36

Ja tam wolę wszystko sama ogarnąć. Już nie raz zlecałam innym organizację konferencji i nie byłam do końca zadowolona.
Ostatnio trafiłam na konferencje na Mazurach i chyba tam zorganizuję czerwcową konferencję. Lubię takie ładne, stylowe miejsca które są odpowiednio przygotowane na konferencje i szkolenia.

arlett

Post autor: arlett » 13 maja 2016 05:24

Na twoim miejscu zorganizowałabym konferencję w górach.
W hotelu Arłamów mają bardzo duże, klimatyzowane sale z dostępem do internetu i najlepszego sprzętu audiowizualnego.
Poza tym można tam zorganizować wystawę w sali wystawienniczo-targowej. Z tego co widziałam okolica jest bardzo spokojna, obsługa profesjonalna a ceny przystępne.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”