Sale konferencyjne

Biznesmamy rozmawiają o biznesie.
amelka

Re: Sale konferencyjne

Post autor: amelka » 29 cze 2016 06:18

Konferencję warto zorganizować w Poznaniu. Wybór sal konferencyjnych jest tutaj ogromny. Sama rozważam zorganizowanie biznesowego spotkania w hotelu koło stadionu inea. Ceny są tam bardzo przystępne jak dla mnie i co najważniejsze jest blisko Poznańskich targów.

arlett

Post autor: arlett » 05 lip 2016 09:53

A zobacz sobie ofertę Chabrowy Dworek. jak dla mnie jest bardzo konkretna i warto zorganizować tam spotkanie biznesowe.
Okolica jest spokojna, ładna a sam dworek bardzo elegancki i swietnie wyposażony. Z chęcią bym się tam wybrała na konferencję ze swoją firma.

Beti78

Post autor: Beti78 » 18 lip 2016 21:34

Myślę, że ciekawym miejscem na konferencję i spotkania biznesowe jest Restauracja Biała Róża w samym centrum Krakowa. Sala konferencyjna i szkoleniowa na 100 osób, manu składa się z dań kuchni polskiej na bazie produktów sezonowych od lokalnych dostawców. Biała Róża stwarza atmosferę komfortu dla tego rodzaju spotkań.

klusora

Post autor: klusora » 20 lip 2016 09:20

amelka pisze:Konferencję warto zorganizować w Poznaniu. Wybór sal konferencyjnych jest tutaj ogromny. Sama rozważam zorganizowanie biznesowego spotkania w hotelu koło stadionu inea. Ceny są tam bardzo przystępne jak dla mnie i co najważniejsze jest blisko Poznańskich targów.
Zgadzam się. :)

MamaDietetyk

Post autor: MamaDietetyk » 17 lut 2017 13:57

Dla mnie najważniejsze żeby sala miała okna, to taki wyznacznik komfortu według mnie, wiele sal niestety nie ma dostępu do światła dziennego. Podoba mi się sala w Q Hotel Kraków, dość że ma pełne wyposażenie w sprzęt, Internet, projektor, ekran to jeszcze ma właśnie - okna. Taki luksus. Można też zamówić tam śniadania czy obiady bo jest to w hotelu który ma bardzo dobrą restaurację.

matylda10

Post autor: matylda10 » 23 lut 2017 21:44

ja to mogę polecić zamiast sali konferencyjnej dobrą restaurację, która również jest wyposażona w odpowiednie rzeczy,żeby małą konferencję zrobic :)
oto ona http://www.bluecactus.pl/

biedroska

Post autor: biedroska » 19 kwie 2017 15:55

fajne sale konferencyjne można znaleźć również w hotelach. Na przykład w best western efekt express mają kilka sal konferencyjnych, mniejsze i większe. MOżna sobie coś wynająć.

michalina1

Post autor: michalina1 » 29 cze 2017 13:01

Jeśli chodzi o spotkania biznesowe, to ja kilka razy byłam na różnych warsztatach, konferencjach i szkoleniach w przynajmniej kilku miejscach w Warszawie. Ale najlepiej wspominam to centrum konferencyjne http://i-viewmeetings.pl/ - przede wszystkim dlatego, że wszystko było zorganizowane na wysokim poziomie. Nie było żadnych problemów ze sprzętem, wielkością sali czy brakiem miejsc. Inna sprawa, że akurat tematy spotkań były interesujące, ale mimo to, gdyby coś nie pasowało, to z pewnością bym to zauważyła. Widać, że sale są nowe i zaprojektowane tak, żeby ułatwiać prowadzenie spotkań i wystąpienia nawet osobom, które dopiero debiutują w tych rolach :)

lidka89

Post autor: lidka89 » 28 lip 2017 14:04

https://www.industrialgo.pl/region/gorny_slask na pewno mają coś, co będzie pasowało.

mamaja

Post autor: mamaja » 08 sie 2017 08:08

Jak widać jest wiele ciekawych miejsc na zorganizowanie tego typu spotkania biznesowego. Jeśli chodzi o Warszawę to ja ze swojej strony polecam Double Tree Warsaw. Nie jest zlokalizowany w ścisłym centrum miasta ale ten fakt uważam akurat za atut. Sala konferencyjna nowocześnie wyposażona, nie ma konieczności zamawiania cateringu z zewnątrz bo kuchnia na miejscu jest bardzo smaczna. Dodatkowym plusem tego miejsca jest z pewnością możliwość skorzystania ze SPA czy siłowni. Byłam tam już kilkukrotnie zarówno służbowo jak i prywatnie i szczerze polecam.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”