Sale konferencyjne

Biznesmamy rozmawiają o biznesie.
mamami

Re: Sale konferencyjne

Post autor: mamami » 19 wrz 2017 20:53

Teraz znaleźć sale konferencyjne to nie jest duży problem. Trzeba jednak dobrze przemyśleć wszystkie sprawy - jak wielkość sali, catering itd. Na takich konferencjach/spotkaniach biznesowych komfort osób uczestniczących powinien być na pierwszym miejscu.

biedroska

Post autor: biedroska » 25 wrz 2017 10:43

W krakowie w hotelu best western efekt express mają aż 6 sal konferencyjnych. Ja byłam kiedys na małej konferencji i nasza firma organizowala ją właśnie tam. zatem warto sprawdzić, bo mają rózne wielkości tych sal.

Dżej89

Post autor: Dżej89 » 18 paź 2017 19:11

A jak tam po Europejskim Forum Gospodarczym – Łódzkim 2017 ? Był może ktoś? Ja jestem zadowolona i bardzo mi się podobało. W szczególności zachwyciła mnie Gala i rozdanie nagród.

majaa862

Post autor: majaa862 » 28 paź 2017 10:09

Sale konferencyjne można wynająć w centrach konferencyjnych, ale bardziej praktycznym wyborem będzie wynajęcie sali w hotelu - nie musimy przejmować się wtedy ani cateringiem, ani noclegiem. Jeśli konferencja ma być w Warszawie, to proponuję Hotel Afrodyta w okolicy miasta (tu http://www.afrodytaspa.pl/biznes jest o nim trochę), organizuje się tam wiele konferencji, większych i mniejszych, także powinien się nadać.

yokoyoko

Post autor: yokoyoko » 25 lis 2017 16:49

Ostatnio byłam odpowiedzialna za zorganizowanie szkolenia dla mojej firmy oraz jej pracownikow. Zalecenia były jasne : jak najdalej od naszego miasta. Wybór padł na Kaszuby, a dokładnie http://lisewskidwor.pl/ . Tamtejsza sala konferencyjna, a także restauracja oraz komfortowe warunki noclegowe pozwoliły nam na spędzenie wyjątkowo przyjemnych chwil pogodzonym z obowiązkami pracy. :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”