Rachunki, opłaty

Biznesmamy rozmawiają o biznesie.
Karolina_

Re: Rachunki, opłaty

Post autor: Karolina_ » 20 maja 2016 10:44

Warto byłoby sprawdzić, w jakiej klasie energetycznej jest sprzęt typu lodówka, pralka, odkurzacz. Stare urządzenia mogą naprawdę sporo prądu zużywać. Ja teraz szukam właśnie dobrego odkurzacza w klasie energetycznej A, bo przy małym dziecku muszę odkurzać codziennie i na pewno nie jest to bez wpływu na rachunki. Myślałam nad marką Hoover. Znacie ją? Możecie polecić jakiś konkretny odkurzacz?

zuzia.gola

Post autor: zuzia.gola » 08 wrz 2016 21:34

Każdym dom można wyposażyć w specjalistyczne punkty w domu, które zmniejszają zużycie energii. Jest mnóstwo źródeł odnawialnych, które też można wykorzystać w oszczędnościach. Warto spróbować z Schneider Electric, gdzie mają wiele takich propozycji i produktów dla domu i nie tylko.

Wiewiórka

Post autor: Wiewiórka » 20 wrz 2016 08:42

Teraz coraz więcej na rynku urządzeń elektoroszczędnych, więc warto w nie inwestować. Co do samych rachunków to u mnie nie są one najgorsze, jedynie prąd właśnie dużo zżera, reszta jest do zniesienia.

Agnieszka9889

Post autor: Agnieszka9889 » 14 lut 2017 14:24

Ja płacę około 65 zł za energię do tego dochodzą wydatki typu jedzenie (min. 1300 zł) + czynsz (980zł) i jakies pryjemności typu wyjscie do pubu czy kina = 100 - 150 zł. Za energię płaciłem o wiele więcej gdyby nie to że się przeniosłam z Taurona na PGE.. i wziełam sobie licznik przedpłatowy - czyli doładowuje sobie prąd przez internet (a płaciłam wtedy około 76zł !)

Koraa

Post autor: Koraa » 19 paź 2017 18:17

Ja zawsze mam problem z ogarnięciem wszystkiego, a wiadomo rachunki trzeba w odpowiednich terminach opłacić. Dla mnie jest to dość trudne i zastanawiam się nad skorzystaniem z ich bluemedia.pl, oferty bo jest bardzo ciekawa. Do tego firma ma pozytywne opinie. Może wy korzystaliście z ich usług?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”