Jeśli nie własny biznes, to co?

Biznesmamy rozmawiają o biznesie.
zuzia.gola

Re: Jeśli nie własny biznes, to co?

Post autor: zuzia.gola » 27 maja 2017 12:47

Moim zdaniem najlepiej mieć własny biznes bo najlepiej na tym wychodzimy. Widziałam wiele ofert różnego typu do takich miejsc jak kawiarenki itp w postaci maszyn do lodów, sorbetów, sałatek itp. na: http://eurovending.pl/pl/. Takie coś super ułatwia prowadzenie biznesu, a można fajnie rozszerzyć swoją działalność o inne fajne dodatki.

puszysta

Post autor: puszysta » 02 cze 2017 19:11

Można zawsze też być bezrobotnym, albo żyć na zasiłku. To też jest jakaś metoda na życie, wystarczy się trochę rozejrzeć i pochodzić po urzędach?

Marzanna

Post autor: Marzanna » 11 cze 2017 21:50

Można zostać panią domu i zająć się wychowaniem dzieci. Czasami nie można pogodzić wszystkiego i biznes nie musi być najważniejszą rzeczą.

wandaraka

Post autor: wandaraka » 14 cze 2017 13:39

Można wyjechać zawsze gdzieś na zachód, dla przykładu Niemcy, a jeszcze lepsza jest Norwegia, albo Szwajcaria. Tam, bez działalności zarobimy dużo więcej niż w Polsce na byle jakim biznesie.

kalicki12

Post autor: kalicki12 » 05 lip 2017 10:11

A czemu nie własny biznes? Ja uważam, że to całkiem dobry pomysł. Jeśli obawiasz się, że nie dasz rady go prowadzić czy też nim zarządzać to działają firmy takie które pomogą.

Lelka

Post autor: Lelka » 19 sie 2017 16:02

Również uważam, że własny biznes w dzisiejszych czasach to bardzo dobre rozwiązanie. Ja też przez jakiś czas się zastanawiałam nad tym co chcę robić i postanowiłam założyć swój sklep internetowy. Sklepy internetowe Magento cieszą się bardzo dużą popularnością ze względu na dobry hosting oraz moduły dedykowane pod prowadzenie własnego sklepu dlatego postawiłam własnie na nich.

mamaja

Post autor: mamaja » 23 sie 2017 18:59

Moim zdaniem prowadzenie własnego biznesu to świetna sprawa ale na pewno wymaga pewnego rodzaju przygotowania.Słyszeliście o projekcie GMC Poland ? To takie symulacje biznesowe, przeznaczone dla studentów lub pracowników dużych firm. Tworzy się 5 osobowe grupy, które wspólnie zarządzają swoją firmą na platformie. Korzyści jest sporo, więcej szczegółów znajdziecie na stronie ale moim zdaniem inicjatywa godna zainteresowania.

PaulinaF

Post autor: PaulinaF » 04 wrz 2017 09:55

A dlaczego nie własny biznes? To świetny pomysł zwłaszcza jeśli pokrywa się z Twoimi zainteresowaniami :) Ja dopiero pracuję nad swoim ale mój mąż właśnie uruchamia browar restauracyjny bo zainspirował go jeden z takich browarów właśnie, który odwiedziliśmy na początku wakacji w Niemczech :) Znalazł firmę, która pomaga w całym tym procesie i nie mogę się doczekać efektu końcowego, trzymam za niego kciuki :)

Dżej89

Post autor: Dżej89 » 19 paź 2017 19:38

A kto był na Europejskim Forum Gospodarczym – Łódzkim 2017? Słyszałam, że przyjechali m.in. byli premierzy Marek Belka i Jan Krzysztof Bielecki oraz wielu innych gości specjalnych.

gnu3

Post autor: gnu3 » 22 paź 2017 21:17

Jesli nie biznes to praca na etacie. Wszystko jest kwestia posiadanych pieniedzy na rozruch. Ja jestem w trakcie ich pozyskiwania .. pracuje aktualnie razem z mezem zagranica. Mozna tutaj o wiele lepiej zyc, a takze da sie sporo odlozyc. Po powrocie w przyszlym roku mamy zamiar otworzyc firme zajmujaca sie zleceniami specjalnymi. Nasz syn mieszkajacy w kraju dowiedzial sie o sporych inwestycjach niedaleko miasta z ktorego pochodzi. Moze to byc idealny moment by sie wstrzelic z nowa oferta. Gdzie najlepiej wypozyczac sprzet do zadan ciezkich typu podesty/ladowarki? Duzy wybor widzielismy na stronie RiwalPoland - https://www.riwal.com/poland/pl-pl/sprzedaz Najbardziej zalezy nam na niezawodnosci oraz wytrzymalosci na ciezkie warunki pracy w terenie. Jesli jest ktos na forum bardziej zorientowany w tym temacie to prosze o pomoc. Pozdrawiam

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”