zmiana fryzury, dylemat

Biznesmamy rozmawiają o biznesie.
Karina37

Re: zmiana fryzury, dylemat

Post autor: Karina37 » 23 maja 2016 21:27

Jeśli chodzi o zmianę fryzury to mój mąż jest doskonałym przykładem.
Miał problem z łysieniem, nie bardzo sobie z tym radził.
Fryzjer polecił mu, produkt, który tworzy jakby makijaż na włosach.
Nanosi się go za pomocą specjalnego aplikatora, a efekt jest naprawdę doskonały.
Mąż jest bardzo zadowolony z efektu, stosuje go codziennie i widać, że znacząco poprawiło się też jego samopoczucie.

zuzka10

Post autor: zuzka10 » 27 maja 2016 16:25

Ja od jakiegoś czasu myślę o przedłużeniu włosów :)
Znalazłam sposób, włosy które można przedłużyć metodą GL apps i chyba z niej skorzystam. Włosy są naturalne, lśniące i mają gwarancję. Musze coś w końcu w sobie zmienić bo nie wytrzymam. Ciągle ta sama fryzura powoli mnie dobija.

zuzka10

Post autor: zuzka10 » 31 sie 2016 23:21

Ja zawsze lubiłam eksperymentować z włosami. Zazwyczaj je farbowałam na rózne kolory lub drastyczni scinałam :) Ostatnio kuszą mnie długie, piękne włosy. Chciałabym swoje przedłużyć metodą którą znalazłam.
Słyszałam, ze staje się ona coraz popularniejsza.

Loomlor

Post autor: Loomlor » 09 wrz 2017 00:16

Ja jeśli chodzi o włosy to lubię i zawsze lubiłam proste rozwiązania. Dlatego tak bardzo ostatnio spodobał mi sie ten pomysł kok z wypelniaczem . Wiedziałyście, że można zrobić takiego koka? Ja nie, a teraz czeszę tak włosy praktycznie codziennie. To brardzo prosta w wykonaniu i praktyczna fryzura!

Irma

Post autor: Irma » 12 paź 2017 09:21

Może to Ci pomoże - odkryłam ostatnio taką stronkę na której można sobie dobrać fryzurkę albo kolor włosów - lorealprofessionnel.pl/style-my-hair bardzo pomocna rzecz, możesz sprawdzić jakbyś wyglądała i na pewno pomoże Ci to podjąć decyzję

zdetka

Post autor: zdetka » 20 paź 2017 16:12

Zaufaj fryzjerowi, oni wiedzą najlepiej co pasuje do kształtu naszej twarzy. Tylko pamiętaj, że takie farbowanie włosów może nieźle je zniszczyć dlatego potrzebna jest odpowiednia pielęgnacja. Nie wiem czy znasz te kosmetyki? oriflame, są świetne! Zarówno te do pięlęgnacji jak i te do stylizacji, nie kosztują dużo a warte są nawet i dwa razy tyle.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”