Projekt domu

Biznesmamy rozmawiają o biznesie.
fila

Re: Projekt domu

Post autor: fila » 23 lis 2016 21:53

Jeżeli planujesz budowę domu to warto wybrać projekt energooszczędny: http://www.archeton.pl/projekty-domow-energooszczednych Bycie eko jest teraz trendy - wiadomo :) ale oprócz tego oszczędzasz energię, czyli tak naprawdę będziesz płacić niższe rachunki. Warto się zastanowić nad tym mocno, bo jednak to jest decyzja na długie lata :)

agatha508

Post autor: agatha508 » 24 lis 2016 13:34

ja właśnie jestem w trakcie urządzania domu i sama wszystko mam na głowie :((

malutka15

Post autor: malutka15 » 23 lut 2017 15:53

Firma budowlana FACHMAN pomoże Ci na każdym etapie budowy, tzn.od wybrania projektu po prace wykończeniowe. Znając Twoje oczekiwania dopasują projekt domu. Firma jest z Rzeszowa,ale mają też oddziały w Mielcu i Dębicy. Mają wykwalifikowaną kadrę pracowników, którzy służą pomocą i doradztwem wynikającym z ich długoletniego doświadczenia w branży. Wiem, bo to właśnie oni budowali mój dom pod Rzeszowem. Dobra zaufana firma budowlana to podstawa i, jeśli można tak powiedzieć, mniejszy stres :)

monikabert90

Post autor: monikabert90 » 30 cze 2017 18:24

Ja ostatnio widziałam wiele ciekawych projektów domów, w tym domów energooszczędnych, na stronie pracowni Mg Projekt. Każdy z projektów jest dokładnie opisany, niektóre posiadają nawet wizualizację wnętrza - można sobie zrobić po takim domu wirtualny spacer ;) Jeśli szukacie obecnie ciekawych rozwiązań, to polecam ;)

Szymonka

Post autor: Szymonka » 13 lip 2017 14:35

Wybór projektów jest teraz bardzo duży, dlatego też warto dobrze się rozejrzeć zanim się na jakiś zdecydujemy. Moją uwagę zwrócił ten projekt http://www.mgprojekt.com.pl/parterowy , bardzo mi się podoba. Co wy o nim sądzicie?

Awatar użytkownika
korecjusz

Post autor: korecjusz » 24 lip 2017 18:37

Zanim zdecydowaliśmy się na nasz obecny i wymarzony, to przeglądaliśmy rózne projekty domów. Byliśmy już o o krok od zlecenia przygotowania projektu indywidualnego, bo żaden z gotowych nie spełniał naszych oczekiwań. Ostatecznie udało się kupić gotowy projekt, który potem poddaliśmy lekkiemu liftingowi (między innymi przesunięcie ścian i zmiana wymiarów okien). Oczywiście wymaga to odpowiednich zgód wykonawcy projektu, jednak nie było z tym najmniejszego problemu.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”