Zarządca nieruchomości

Biznesmamy rozmawiają o biznesie.
Angelika28

Zarządca nieruchomości

Post autor: Angelika28 » 31 maja 2016 12:02

Mój znajomy szuka dobrego zarządcę nieruchomości. Miałby się on zajmować również jej administrowaniem. Słyszałam, że provisor.pl ma dobre opinie. Wiem, że trudno teraz znaleźć kogoś naprawdę solidnego. W każdym bądź razie to ciężka fucha.

biedroska

Re: Zarządca nieruchomości

Post autor: biedroska » 03 cze 2016 13:37

u moich znajomych zarządzaniem zajmuje się NowodworskiEstates z Krakowa, z tym że to jest jeden budynek, z tego co wiem to całymi wspólnotami jeszcze nie zarządzają, ale w sumie nie określiłaś konkretnie ;)

margo903

Post autor: margo903 » 05 sie 2016 23:23

Jeśli w Warszawie, to można zerknąć na ofertę edyl.pl - doświadczona firma, która zajmie się wszelkimi kwestiami formalnymi, naprawami i konserwacją, zadba o otoczenie i inne ważne dla mieszkańca sprawy. Znasz tą firmę?

rotwel

Post autor: rotwel » 06 sie 2016 22:59

Kiedyś miałem do czynienia z takim oprogramowaniem. W sumie średnio dobrze to wspominam.

tomcio988

Post autor: tomcio988 » 21 lis 2016 11:34

Dobry zarządca to podstawa. Na naszym osiedlu zarządcą nieruchomości jest firma LemmonHouse. Mieszkamy w Warszawie i na nieszczęście już dwukrotnie trafiliśmy na nierzetelnych zarządców nieruchomości, więc również nie za dobrze to wspominam. Obecny zarządca jest o wiele lepszy od tych poprzednich, a najlepsze co nam się podoba to platforma internetowa, która umożliwia komunikację pomiędzy wspólnotą oraz gromadzi w sobie wiele dokumentów oraz informacje o aktualnych rozliczeniach. Jest to duże ułatwienie dla osób, które pracują i nie mają czasu w ciągu dnia na załatwianie spraw na mieście.

gosh

Post autor: gosh » 25 cze 2017 13:20

Zarządzanie takimi budynkami nie jest łatwe. Warto znaleźć od tego sprawdzone i doświadczone osoby. Jeżeli chodzi o zarządzanie nieruchomościami komercyjnymi to warto skorzystać z Gramat.pl gdzie mają fachowców w tej branży. Wykwalifikowane osoby to w tej dziedzinie podstawa sukcesu.

edytta

Post autor: edytta » 17 paź 2017 14:03

Naszą wspólnotą zarządza firma per-modum.pl i robią to naprawdę dobrze. Ich rola nie ogranicza się do zbierania czynszu i są tam gdzie trzeba. Mają doświadczenie bo zarządzają wieloma osiedlami w Warszawie.

monina22

Post autor: monina22 » 22 lis 2017 11:42

Jeżeli szukacie kogos z Warszawy i okolic to polecam wam zarządce http://status.pl . Firma ta oferuje kompleksowe zarządzanie i administracje nieruchomościami mieszkaniowymi jak osiedla mieszkaniowe czy wspólnoty. Również w ich ofercie jest aktywne planowanie działań na przyszłość, obsługa finansowa, prawna oraz księgowa

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”