Kredyt na mieszkanie

Biznesmamy rozmawiają o biznesie.
kralika

Re: Kredyt na mieszkanie

Post autor: kralika » 17 paź 2016 09:07

w ogóle samo pojęcie kredyt mnie przeraża

Tymoteusz1

Post autor: Tymoteusz1 » 11 gru 2016 20:06

Wszystko zależy od podejścia. Jeśli faktycznie ma się dobrą zdolność i mądrze chce się zainwestować te pieniadze, to warto brać kredyt. Na pewno jednak musicie wcześniej wybrać najlepsze rozwiązanie dla Was. Mi bardzo pomogła porównywarka, możecie sprawdzić, który kredyt hipoteczny będzie dla Was najlepszy. Pamiętajcie, by zawsze zrobić właśnie taki research.

wania

Post autor: wania » 16 sty 2017 12:31

kralika pisze:w ogóle samo pojęcie kredyt mnie przeraża
Z jednej strony jest to przerażające, a z drugiej jakie są alternatywy? Oczywiście, jeśli ktoś spodziewa się, że w ciągu kilku lat będzie w stanie kupić mieszkanie za gotówkę no to świetnie. Ale trochę nie rozumiem podejścia osób, które bronią się przed kredytem bo przez tyle lat trzeba płacić, a mieszkają XX lat na wynajmowanym, gdzie i tak uciekają im co miesiąc pieniądze (do obcego człowieka). Dlatego według mnie rozważnie wybrany kredyt hipoteczny to tak naprawdę dobre rozwiązanie.

edytawolan

Post autor: edytawolan » 17 sty 2017 13:36

Najlepiej to nie brać kredytów, tylko, ze kogo by tak było stac na mieszkanie...

izabiznes

Post autor: izabiznes » 28 lut 2017 11:56

Jak ktoś ma możliwość by kupić mieszkanie za gotówkę i uniknąć brania kredytu to jest serio wielkim szczęściarzem. Ja niestety kilka lat temu byłam zmuszona by wziąć kredyt i to na domiar złego we frankach szwajcarskich. Wiem, że nie jestem sama i jest grono osób, które teraz zmagają się z poważnymi problemami w związku ze spłatą. Ostatnio znajomy dał mi namiar na Kancelarię Lex, która pomaga w takich kwestiach jak przeliczenie kwoty kredytu po kursie z dnia uruchomienia czy daje gwarancję możliwości dalszej spłaty kredytu w kolejnych latach. Zostawiam kontakt do Pana Pawła Handke p.handke@kancelaria-lex.org tel: 728 288 596

klara1

Post autor: klara1 » 23 maja 2017 19:12

My akurat kase dostaliśmy z banku, ale niestety brakuje nam na wykończenie.. wiecie jak te materiały drożeją z dnia na dzień?!
Już szukaliśmy odpowiedniej i lekkiej pożyczki w credy, na całe szczęście szybko znaleźliśmy coś dla siebie. Mąż ma jutro siąść i wypełnić wniosek. Takie zobowiązania finansowe, są ryzykowe, ale jeśli jesteśmy w stanie je spłacić to nie ma źle :)

Szymonka

Post autor: Szymonka » 26 cze 2017 16:15

Sprawdźcie sobie koniecznie tę ofertę monumentfund.pl . Oferują pożyczki pozabankowe na dowolny cel biznesowy dla przedsiębiorców zabezpieczone na nieruchomości. Jest tam naprawdę minimum formalności. Super sprawa!

anna_ka

Post autor: anna_ka » 04 lip 2017 17:52

Mało osób stac na zakup mieszkania za gotówkę. Często jest też tak, że bank z jakiegos powodu odmawia udzielenia kredytu. Może to mieć związek np ze złą historia kredytową. Jeśli planujecie zakup mieszkania to warto wczesniej przygotować sie do wzięcia kredytu i zadbac o swoją historię w BIK.

Awatar użytkownika
garsonka

Post autor: garsonka » 06 lip 2017 11:47

z kredytem trzeba bardzo uważać, najlepiej iść do kilku banków, porozmawiać z doradcami i potem wybrać najkorzystniejszą ofertę.

Zuzianna

Post autor: Zuzianna » 14 lip 2017 13:25

Garsonka zgadzam się z Tobą w 100% kredyt hipoteczny to są olbrzymie kwoty wiec warto poswiecic troche czasu na oglądanie innych ofert, czy wysłuchanie doradcy. Jeżeli szukacie jakiś stron, które pomogą wam choćby w znalezieniu doradcy czy obejrzeniu ofert z banków to polecam stronkę hipoteki.net, na pewno wam się przyda :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”