Wypożyczalnia samochodów

Biznesmamy rozmawiają o biznesie.
michala

Wypożyczalnia samochodów

Post autor: michala » 05 wrz 2016 16:11

Jaką wypożyczalnie samochodów na terenie Polski polecacie? Najlepiej jakieś sprawdzone oferty, gdzie można wykonać rezerwacje online, bo mieszkam zagranicą i chce przyjechać do Polski i samochód już mieć wypożyczony. Cena też ma znaczenie, bo zbyt drogich z salonu to nie chce :). Ale tani w jeździe i sprawny.

Karina37

Re: Wypożyczalnia samochodów

Post autor: Karina37 » 19 wrz 2016 17:12

Jeśli przyjeżdżasz z zagranicy to najlepiej szukać takich wypożyczalni, które mają oddziały w większych miastach.
Zerknij tu: carnet.pl, na pewno któraś z lokalizacji będzie Ci odpowiadała.
Ważne też, żeby flota była na tyle duża, żeby było z czego wybierać.
Akurat w tym wypadku ten warunek jest spełniony, a przy rezerwacji online otrzymasz zniżkę.
Zatem to chyba najwygodniejsza opcja dla Ciebie, prawda?

AgaEm

Post autor: AgaEm » 21 paź 2016 00:20

Przyleć do Wrocławia - na lotnisku jest wypożyczalnia Simply Rent. Mają nowe wozy we wszystkich klasach - zobacz zresztą na simplyrent.pl co proponują :)

Milfy
Kontakt:

Post autor: Milfy » 30 paź 2016 13:01

Widać, że poszukujesz równowagi pomiędzy jakością i kosztami wynajmu. Praktycznie każda wypożyczalnia rezerwuje samochody online, mailowo i telefonicznie. Nie wiem do jakiej miejscowości przylatuje, jeżeli to będzie akurat centralna polska mogę polecić kilka firm z Łodzi. Wielokrotnie korzystałam i jestem zadowolona.
z pozdrowieniami

zuzia.gola

Post autor: zuzia.gola » 13 kwie 2017 14:28

Możesz zerknąć na propozycje wypożyczalni aut w Warszawie 4mobility.pl , która ma wiele ciekawych propozycji godnych uwagi. Wydaje mi się, że każdy znajdzie coś dla Siebie odpowiedniego z marki aut i cen. Pakiety wychodzą taniej. Do tego wiele punktów oddania auta i płacisz tylko wtedy gdy jeździsz.

monikabert90

Post autor: monikabert90 » 30 cze 2017 18:17

Jeżeli chodzi o Poznań, to polecam firmę Fat Car. Auto można u nich zarezerwować bezproblemowo 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, dzięki wygodnej rezerwacji on-line. Mają do wyboru różne klasy i marki aut, a wynajem może trwać nawet 365 dni ;)

ewelline

Post autor: ewelline » 24 sie 2017 11:24

michala pisze:
05 wrz 2016 16:11
Jaką wypożyczalnie samochodów na terenie Polski polecacie? Najlepiej jakieś sprawdzone oferty, gdzie można wykonać rezerwacje online, bo mieszkam zagranicą i chce przyjechać do Polski i samochód już mieć wypożyczony. Cena też ma znaczenie, bo zbyt drogich z salonu to nie chce :). Ale tani w jeździe i sprawny.
Zależy też od rejonu jaki Ciebie interesuje. Jeśli chodzi o północno-wschodnią Polskę to najlepiej wybrać się do http://awynajem.pl/ , mają spory wybór aut, od automatów po manuale, w gazie lub benzynie i to w naprawdę dobrych cenach

Tymoteusz1

Post autor: Tymoteusz1 » 31 sie 2017 14:35

Zdarzają się różne sytuacje, więc nie ma co prorokować. Ja się cieszę, że stworzone są takie możliwości jak wynajem aut poznań, bo dzięki temu można w każdej chwili zdobyć samochód, jeśli jest taka potrzeba. Ja mogę śmiało polecić Fatcar w Poznaniu, bo nie ma żadnego problemu z rezerwacją terminów u nich w wypożyczalni.

Klefka

Post autor: Klefka » 01 wrz 2017 00:30

Tylko za granicą korzystam z wypożyczalni.

ewelline

Post autor: ewelline » 06 wrz 2017 20:01

Moja praca wymaga korzystania z wypożyczalni samochodów w Białymstoku ze względu na częste podróże służbowe. Ale rzeczywiście zagranicą również często wynajmuję auta, zależy też od kraju, bo niektóre mają bardzo dobrą komunikację publiczną i nie ma takiej konieczności

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”