ekologiczne ogrzewanie domu

Biznesmamy rozmawiają o biznesie.
colorimeter

ekologiczne ogrzewanie domu

Post autor: colorimeter » 06 paź 2016 19:13

korzystacie z ekologicznego ogrzewania domu? jaki macie zamontowany system?

łucja99

Re: ekologiczne ogrzewanie domu

Post autor: łucja99 » 07 mar 2017 09:27

ja wole ogrzewanie gazem :)

klara1

Post autor: klara1 » 07 mar 2017 22:20

Ekologiczne ogrzewanie? wydaje mi się, że dobrze by było ogrzewać dom gazem. Mając dom, można wydzierżawić zbiornik np od amerigas. taki zbiornik jest posadzony na podwórku lub pod podwórkiem. Umowę z handlowcem podpisuje się na około 12 miesięcy. Przez ten czas klient ma gwarancje ceny :)

bierka

Post autor: bierka » 13 mar 2017 17:16

klara gwarancje ceny w tym amerigas czyli że cena gazu jest stała tak? Dobrze to rozumiem? Zastanawiamy się z mężem czy właśnie nie zainwestować w ogrzewanie gazowe w domu, bo szczerze mówiąc bardzo nas męczy węglowe, a jeszcze jest naprawdę spory problem żeby otrzymać węgiel dobrej jakości, poza tym to chodzenie, dokładanie do pieca, wywalanie popiołu. No sporo pracy.

Awatar użytkownika
CzarnaMamba

Post autor: CzarnaMamba » 17 maja 2017 10:51

A to skąd jesteś, że masz taki problem z dostaniem węgla dobrej jakości? Ja jestem ze Śląska i zawsze mogę liczyć na rzetelnych dostawców takiego opału (np. polski dostawca Smart Trans). Ich węgiel orzech jest naprawdę bardzo dobrej jakości i świetnie się pali. Mój mąż uważa, że w naszym przypadku korzystanie z węgla jest najbardziej opłacalne, jeżeli chodzi o okres grzewczy.
"Przyjdź, ciemna nocy! Przyjdź, mój dniu w ciemności!"

Azamag

Post autor: Azamag » 11 cze 2017 20:44

Ja sobie chwalę panelowe ogrzewanie elektryczne. Nowoczesny design paneli fantastycznie pasuje do wystroju wnętrza w mym mieszkaniu. Instalacja jest bezobsługowa, daje komfortowe ciepło, którego koszty nie są wysokie tak jak wszyscy straszą dookoła. Sam proces zakładania tej instalacji jest dość szybki. Znalazłam firmę, która świetnie sobie z tym poradziła i co najważniejsze pracuje tylko na polskich materiałach z których sama produkuje panele grzewcze.

kalicki12

Post autor: kalicki12 » 22 cze 2017 13:33

Centralne ogrzewanie może być całkiem dobrym rozwiązaniem. Czytałam trochę ostatnio o różnych specjalistycznych kotłach.

Dżej89

Post autor: Dżej89 » 23 sie 2017 19:36

Jak chcecie zastosować u siebie ekologiczne systemy ogrzewania to warto zajrzeć immergas.pl. Z tego co wiem to firma oferuje wysokiej jakości technologie grzewcze. W ich ofercie znajdziecie miedzy innymi instalacje solarne, pompy cieplne, systemy kominowe, kotły gazowe i wiele innych opcji w bardzo dobrych cenach. Uważam, że ich oferta jest naprawdę świetna i korzystna.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”