Maskara, szczoteczka :)

Biznesmamy rozmawiają o biznesie.
MamaDietetyk

Maskara, szczoteczka :)

Post autor: MamaDietetyk » 17 paź 2016 23:26

Jak oceniacie szczoteczkę w masakrze maybelline one by one satin black? Nie mogę jej na żywo zobaczysz, a chciałabym kupić tą maskarę. Jak w ogóle tusz, trwały jest? Jak się poryczę na ślubie u brata to wytrzyma kilka ciężkich łez szczęścia ? :)

Szymonka

Re: Maskara, szczoteczka :)

Post autor: Szymonka » 26 cze 2017 16:37

Na chwile obecną wiele szczoteczek do zebów posiada funkcje dzięki którym można samemu wybielić zęby i niekoniecznie trzeba iść z tym do dentysty. W sklepie Szczoteczka Elektryczna który ma siedzibę w Poznaniu mają spory wybór właśnie takich szczoteczek. Jak masz daleko do Poznania to zawsze możesz zrobić zakupy w sklepie internetowym.

MojaGazetka

Post autor: MojaGazetka » 29 lip 2017 23:07

Na moich rzęsach niestety się nie sprawdziła, a mam rzęsy długie, ale dość cienkie. Nie lubię takich grubych szczoteczek, ale przypuszczam, że to kwestia wprawy :) Trwałość okej na co dzień, ale nie testowałam w deszczu ani innych ekstremalnych warunkach. Jak szukasz dobrego tuszu, to przejrzyj nasza aplikację, bo jest w niej cała masa promocji z różnych drogerii. Iwona z Mojej Gazetki :love:

Katerina21

Post autor: Katerina21 » 29 sie 2017 07:57

Sama tak generalnie nie jestem ze swoich rzęs zadowolona. W związku z czym od dłuższego czasu szukam dobrej odżywki, dzięki której zyskałyby nieco na objętości. Bardzo ciekawymi produktami, wydają mi się te, dostępne na https://ciao.pl/realash . Może któraś z Was je stosowała i może podzielić się swoją opinią na ich temat. Będę bardzo zobowiązana.

Kaś90

Post autor: Kaś90 » 22 wrz 2017 21:48

Ja akurat bardzo ładny efekt na rzęsach uzyskuję za pomocą takich https://puderek.com.pl/rzesy-i-kepki/12 ... pelne.html sztucznych rzęs, jest to moje ostatnie odkrycie, takie rzęsy wyglądają znakomicie i na pewno nie sztucznie, jeśli dopasujemy odpowiednie dla siebie. Oczywiście warto wybierać sprawdzone marki, jak Ardell, znajdziecie ją właśnie w sklepach kosmetycznych internetowych.

berekatka

Post autor: berekatka » 12 paź 2017 22:58

Warto byłoby się zorientować, czy drogeria w Myszkowie nie ma tego w swojej ofercie - z tego co kojarzę to oni mają bardzo dużo rzeczy, które nie ma w typowych sieciówkowych drogeriach. Może warto więc tam się skierować? Jeżeli nie dostaniesz konkretnych produktów to może zostanie Tobie zaproponowana jakaś alternatywa.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”