depilacja laserowa- opinie

Biznesmamy rozmawiają o biznesie.
hel.kul

Re: depilacja laserowa- opinie

Post autor: hel.kul » 23 lis 2017 15:09

Jeśli chodzi o zabiegi depilacji laserowej to polecam Panią Gosię z Vici Clinic w Krakowie. Pani jest przemiła, a zabiegi są praktycznie bezbolesne. Efekt jest świetny i warto się skusić. Na pewno będziecie zadowolone.

malutka15

Post autor: malutka15 » 16 gru 2017 11:07

Depilacja laserowa jest świetnym rozwiązaniem dla każdego. Wystarczy kilka zabiegów, aby pozbyć się zbędnego owłosienia na zawsze. W Vici Clinic w Krakowie wykonują te zabiegi za pomocą nowoczesnego lasera Light Sheer Duet. Warto wypróbować - na pierwszy zabieg na każdą partię ciała dostaniecie zniżkę 50%.

Kaś90

Post autor: Kaś90 » 28 gru 2017 20:33

Według mnie depilacja laserowa, to zdecydowanie jeden z najpraktyczniejszych zabiegów dla kobiet, w końcu każda z nas marzy o tym, żeby przed wyjściem na basen czy na plażę nie musieć w biegu depilować całego ciała. Oczywiście warto nieco dowiedzieć się wcześniej na temat takiego zabiegu, bo naprawdę wbrew pozorom jest to szybki i bezbolesny zabieg.

mamaja

Post autor: mamaja » 29 gru 2017 17:04

ja dość długo wzbraniałam się przed depilacją laserową - używałam maszynek, depilatorów a nawet wosków. Ostatecznie żałuję, że tak długo się broniłam bo pewnie byłabym już gładka od stóp do głów :) Najpierw zdecydowałam się na depilację pach a teraz nóg :) Co do salonu to mogę polecić z własnego doświadczenia Skinlogica we Wrocławiu. Komfortowe warunki, nowoczesny sprzęt i bardzo przystępne ceny :)

Sanczeska

Post autor: Sanczeska » 21 sty 2018 08:13

Depilacja laserowa to najlepsze co mnie spotkało :) Już nie muszę codzienie pod prysznicem marnować czasu na golenie całego ciała. Zdecydowałam się na zabiegi depilcji lasowej laserem Light Sheer Duet w Vici Clinic w Krakowie i to była świetna decyzja. Nie bolało :)

malla

Post autor: malla » 22 sty 2018 12:01

Ja jestem już po 2 zabiegach depilacji laserowej okolic bikini w COCO-TIME we Wrocławiu. Na początku miałam obawy ale teraz już wiem, że zaraz po zakończeniu depilacji bikini biorę się za nogi :) Wszystko odbywa się w bardzo komfortowych warunkach, jeśli chodzi o ból to dla mnie jest to jedynie delikatny dyskomfort ale wszystko da się przeżyć :) Na pewno ważny jest też laser, w tym salonie korzystają z lasera diodowego.

Awatar użytkownika
anniee

Post autor: anniee » 23 sty 2018 11:56

Depilacja laserowa jest bardzo wygodna, nie wyobrażam sobie teraz powrotu do starych nawyków codziennego dbania o to. Jakiś czas temu zdecydowałam się na ten zabieg w salonie Artimex w Raciborzu i efekty się nadal utrzymują. Jestem bardzo zadowolona ze swojej decyzji.

kalicki12

Post autor: kalicki12 » 11 lut 2018 10:29

Polecam zabiegi depilacji laserowej wykonywane w Vici Clinic w Krakowie na ul. Św. Sebastiana. Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Zabiegi wykonywane są za pomocą lasera Light Sheer Duet, dzięki czemu są praktycznie bezbolesne.

ziuta82

Post autor: ziuta82 » 18 lut 2018 09:35

Depilacja laserowa jest bardzo wygodna. Nie ma znaczenia jaka pora roku - nie muszę o nic się martwić :) Byłam w Vici Clinic w Krakowie i zdecydowałam się na pachy oraz łydki. Kilka zabiegów i z głowy.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”