depilacja laserowa- opinie

Biznesmamy rozmawiają o biznesie.
herogola336a

depilacja laserowa- opinie

Post autor: herogola336a » 17 lis 2016 14:12

Już od dłuższego czasu zastanawiam się nad depilacją laserową. Męczy mnie depilacja za pomocą maszynki a niestety depilator okropnie podrażnia mi skórę, to samo wosk :/ Czy depilacja laserowa jest dobrym wyborem? jakie są wasze opinie na ten temat? jak to wygląda, ile zabiegów jest koniecznych i czy faktycznie efekt jest długotrwały? Mam nadzieję, że podzielicie się swoimi opiniami i mi doradzicie

rossa87

Re: depilacja laserowa- opinie

Post autor: rossa87 » 01 lut 2017 23:38

Zdecydowanie polecam Ci zabieg depilacji laserowej :) Ja też sobie zafundowałam i jest to duża wygoda, komfort życia po depilacji jest dużo wyższy :D W końcu nie muszę się przejmować goleniem, a nogi mam permanentnie gładkie. Ja zabieg robiłam w studio Cosmetix na warszawskim Muranowie, u p. Agnieszki. Wiadomo, że taki zabieg może wydawać się drogi, ale zawsze można ponegocjować przy pakiecie, a jak się jest stałą klientką, to jakaś powierzchnia gratis do wydepilowania też jest możliwa :) Wiem z autopsji :D Najlepiej umówić się na konsultację, wtedy dowiesz się wszystkiego na temat takiego zabiegu :)

bremak
Kontakt:

Post autor: bremak » 07 lut 2017 15:01

taka depilacja to super sprawa

ewelinaaa92
Kontakt:

Post autor: ewelinaaa92 » 08 lut 2017 18:03

Efekt jest, skuteczne, tak szybko włosy nie wyrastają ale nie należy zabieg do tanich.

stapka18
Kontakt:

Post autor: stapka18 » 15 lut 2017 12:01

Jeśli masz ciemne i grube włoski to dobrze poradzi sobie z nimi epilacja Vectus. Sama robiłam taką na łydki, bo tam miałam najgorsze włoski.

Awatar użytkownika
mickeymouse

Post autor: mickeymouse » 26 mar 2017 12:05

ewelinaaa92 pisze:Efekt jest, skuteczne, tak szybko włosy nie wyrastają ale nie należy zabieg do tanich.
To prawda zabiegi są drogie... Czasem można fajne promocje trafić. Mi się udało złapać 3 zabieg za połowę ceny :D Ogólnie jestem mega zadowolona z zabiegu (miałam mieszane uczucia na początku). Epilację robiłam laserem Light Sheer w Esteti-med.pl - często mają jakieś fajne promocje :roll:

Szymonka

Post autor: Szymonka » 15 maja 2017 16:22

Żeby przekonać się do depilacji laserowej to trzeba się na nią zdecydować. Nie byłam jej zwolenniczką dopóki nie spróbowałam. Teraz co jakis czas odwiedzam Vici Clinic bo można trafić u nich na fajną promocje. U nich depilacja jest wykonywana na laserze LightSheer Duet. Jak jeszcze się zastanawiasz to mają promocje 50% na pierwszy zabieg więc może spróbuj.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”