ubezpieczenie dzieci

Biznesmamy rozmawiają o biznesie.
vikaa

ubezpieczenie dzieci

Post autor: vikaa » 24 sty 2017 20:04

Dobry wieczór, dotychczas moje dziecko było ubezpieczone od tzw. nieszczęśliwych wypadków. Jednak od jakiegoś czasu zaczęłam się interesować tą tematyką i jak się okazało są również inne https://panoramafirm.pl/blog/ubezpiecze ... nstwo.html A jak wiemy wszyscy jest to w dzisiejszych czasach bardzo ważne. A Wy jak ubezpieczacie swoje pociechy? Liczę na wszelkie rady dotyczące tej kwestii.

ryszard872
Kontakt:

Re: ubezpieczenie dzieci

Post autor: ryszard872 » 25 sty 2017 13:38

rzadko to jest uzywane teraz

wania

Post autor: wania » 26 sty 2017 10:46

Ja ostatnio sama zaczęłam interesować się tematem i szperałam troszkę w Internecie w poszukiwaniu informacji.

stapka18
Kontakt:

Post autor: stapka18 » 01 lut 2017 16:28

My się ubezpieczamy głównie na wyjazdy, ale tak na co dzień to dziecko jest ubezpieczone przy mamie :)

KarolObr

Post autor: KarolObr » 08 lut 2017 11:18

Też często jeżdżę za granicę na wycieczki i zawsze razem pilnujemy tego, by nie zapomnieć się ubezpieczyć. Zawsze w takim wypadku mam pod ręką porównywarkę ubezpieczeń turystycznych polisaturystyczna, dzięki której w łatwy sposób mogę znaleźć odpowiednią ofertę i następnie pozyskać ubezpieczenie przez internet. Sam dobrze nie znam się na temacie ubezpieczeń i taka porównywarka zawsze ułatwia mi dokonanie właściwego wyboru.

fiona45

Post autor: fiona45 » 22 kwie 2017 21:36

Takie ubezpieczenia na życie. Moim zdaniem sprawdza się dobrze w przypadku nagłych wypadków. Widziałam coś takiego i przyznam, że oferta godna uwagi. Każdy by znalazł coś ciekawego dla Siebie i rodziny. Czasem nic się nie dzieje, a potem szok bo runęło całe nasz życie.

zuzia.gola

Post autor: zuzia.gola » 16 wrz 2017 22:46

Jak dla mnie ubezpieczenie jest potrzebne, najlepiej rodzinne. Firma Vienna Life ma fajne propozycje. Dużo czytałam na ich stronie http://www.viennalife.pl o tym i wydaje mi się, że sprawdzą się pod wieloma względami.

garsonka

Post autor: garsonka » 21 wrz 2017 14:44

jak dla mnie to takie ubezpieczenie to podstawa i lepiej dmuchać na zimne, niż potem mieć do siebie pretensje że nie zadziałało się zapobiegawczo.

Wiewiórka

Post autor: Wiewiórka » 22 wrz 2017 06:53

Zgadzam się, ubezpieczenie siebie i dzieci jest bardzo ważne, nigdy nie wiadomo, co nas w życiu spotka.

Awatar użytkownika
jagodka
Kontakt:

Post autor: jagodka » 04 paź 2017 12:24

Jestem podobnego zdania. Nie jest to wcale taki duży koszt a lepiej jest dmuchać na zimne. Niewykupienie ubezpieczenia na życie czy na mieszkanie jest objawem braku rozsądku. Nie jest to oszczędzenie dużej ilości pieniędzy, a w przypadku nieplanowanego wypadku możemy stracić sporo kasy....

Wiele szkół upiera sie ,ze ubezpieczenie w nich jest obowiazkowe. Proponowałabym jednak w to nie wierzyć ponieważ nie ma konieczności wykupywania takiego ubezpieczenia. Najlepiej porównajcie sobie pakiety w poszczególnych firmach i zdecydujcie się na pakiet, który oferuje największą sumę ubezpieczenia w stosunku do ceny jaką za to ubezpieczenie płacicie. Dobrą ofertę ma Nationale Nederlanden:
https://www.nn.pl/ubezpieczenia

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”