Zamiana zawodu na macierzyńskim

Biznesmamy rozmawiają o biznesie.
Elojarak

Zamiana zawodu na macierzyńskim

Post autor: Elojarak » 24 mar 2017 12:09

Hej, jestem w 7 miesiącu ciąży. Pracuję jako sekretarka w firmie informatycznej. Pomyślałam, żeby ciąża i urlop macierzyński to dobry czas na to, żeby się przekwalifikować, bo nie lubię mojej obecnej pracy. Jak myślicie, czy to jest możliwe?

Bella

Re: Zamiana zawodu na macierzyńskim

Post autor: Bella » 24 mar 2017 12:11

Oczywiście, że tak, zwykle zmieniamy zawód kilka razy w życiu. Nawet to jest wskazane, bo się ma większe horyzonty życiowe i więcej się potrafi. Tylko musisz znaleźć kierunek, który Tobie odpowiada?

Elojarak

Post autor: Elojarak » 27 kwie 2017 13:13

Pewnie, że tak! :) Wybierz sobie na początek jednak branżę, która Cię interesuje i zanim zaczniesz się uczyć, sprawdź dokładnie kilka rzeczy: czy są jakieś firmy blisko Twojego domu, ile się zarabia, jaka jest ścieżka kariery, a jak wybierzesz konkretną firmę to sprawdź ich w big np. tu erif.pl, będziesz wiedziała, czy są wypłacalni ;) Powodzenia w realizacji planów!

Roberto

Post autor: Roberto » 15 maja 2017 11:42

To dobry moment na taką zmianę. Po macierzyńskim można przecież zająć się nowymi rzeczami i nie wracać do danego zajęcia.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”