Praca zdalna

Biznesmamy rozmawiają o biznesie.
Krakowianka

Praca zdalna

Post autor: Krakowianka » 17 kwie 2017 15:10

Czy praca zdalna to jest dobre rozwiązanie? Kiedyś widziałam reportaż o dwóch takich co siedzieli na Malediwach i pracowali zdalnie prze internet. Też bym tak chciała, leżeć na dowolnie wybranym boku i pracować.

Roberto

Re: Praca zdalna

Post autor: Roberto » 27 kwie 2017 15:27

Dlaczego nie, można przecież pracować zdalnie - na odległość. Dzisiaj wiele rzeczy można właśnie w ten sposób wykonywać.

jagodamała

Post autor: jagodamała » 02 maja 2017 10:36

Na dłuższą metę w moim przypadku to się nie sprawdziło. Trzeba mieć dużo samozaparcia by mieć taką samą wydajność jak byś była normalnie w pracy i szef na Ciebie zerkał. Mi to niestety się nie udało, nie chciało mi się pracować strasznie, nie mówiąc o tym, że nieraz przez parę dni nie wychodziłam z domu, bo nie musiałam i w dresie cały czas chodziłam. Mało kobiece i wydajne ;)

opiekunka

Post autor: opiekunka » 02 maja 2017 10:59

No niestety dopada nas stres i takie tam różne sprawy, które nie pozwalają nam się zmobilizować. Czasami też tak mam, że nic mi się nie chce. Muszę kilka dni nic nie robić, ale po kilku dniach mam zapał i robię za 3.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”