Gdzie kupię takie zabawki?

Biznesmamy rozmawiają o biznesie.
izabiznes

Gdzie kupię takie zabawki?

Post autor: izabiznes » 18 kwie 2017 20:13

Witam, tak jak w temacie, szukam sklepu zabawkowego, który ma w swojej ofercie takie lalki z Hiszpanii, trafiłam na nie ostatnio przypadkowo, przeglądając fejsa i od razu się w nich zakochałam. po prostu muszę taka kupić mojej córce, niestety nie widziałam ich w żadnym sklepie albo ich nie zauważyłam. czy ktoś z Was ma takie lalki i podpowie mi gdzie je kupił?

opiekunka

Re: Gdzie kupię takie zabawki?

Post autor: opiekunka » 20 kwie 2017 14:25

Nic prostszego, wystarczy wpisać w wyszukiwarkę słowo Llorens lalki i wyskoczą Tobie sklepy, gdzie można takie rzeczy kupić.

gagatka

Post autor: gagatka » 21 cze 2017 10:22

Lalki Llorens kupisz na przykład w sklepie online Urwis. Zerknij tutaj: urwis.pl/lalki-i-akcesoria/bobasy/lalka-llorens - duży wybór, prawda? Mi się najbardziej podoba ta:

Obrazek

Wygląda jak prawdziwy bobas. Nie uważacie?

nina_ky

Post autor: nina_ky » 21 cze 2017 14:19

Na początku myślałam, że to prawdziwe dziecko! Fakt, robi wrażenie ta laleczka.

Szymonka

Post autor: Szymonka » 21 cze 2017 17:15

Jeśli szukasz jakiś fajnych zabawek dla swojej pociechy to weź pod uwagę to jakie postacie bajkowe lubi. Bo czesto zabawki,które przedstawiają ulubioną postać sprawiają dwa razy więcej radości. Jeżeli nie wiesz gdzie takie zabaweczki kupić to ja polecałabym Ci zajrzeć do nich mojulubionybohater.pl, bo mają ogromny wybór i dobre ceny. Na pewno znajdziesz tam coś fajnego dla pociechy

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”