kosiarka-trudny wybór

Biznesmamy rozmawiają o biznesie.
dariusia852

kosiarka-trudny wybór

Post autor: dariusia852 » 23 kwie 2017 20:40

Witajcie Mamuśki moje!
Liczę na to, że któraś z Was pomoże mi w wyborze ...kosiarki dla mojego Taty. Rodzice niebawem będą obchodzić 35-tą rocznicę ślubu. Moja mama poprosiła mnie o pomoc w wyborze oraz kupnie prezentu dla Taty z tej okazji. Na szczęście wie już co chce mu kupić, ponieważ od kilku już lat Tata ciągle podkreślał, że nie może się doczekać kiedy w końcu ją wymienią ponieważ ta obecna ma już kilkanaście lat.A on uwielbia spędzać czas w ogrodzie i takie czynności jak koszenie sprawiają mu frajdę :)
Powiem szczerze, że dziś w wolnej chwili siadłam i poszperałam troszkę w necie, ale kompletnie nie wiem nawet czym się powinnam sugerować przy wyborze, zależy nam też na tym aby cena nie była strasznie wygórowana.

Roberto

Re: kosiarka-trudny wybór

Post autor: Roberto » 27 kwie 2017 15:25

Rzeczywiście kosiarek jest dużo i dlatego trudno jest cokolwiek wybrać. Należałoby się na początek zastanowić nad podstawową rzeczą, jaką kosiarkę potrzebujemy: elektryczną czy spalinową. Jeżeli ten ogród nie jest za duży, to lepsza będzie elektryczna. Jeżeli to są hektary do koszenia, to już zdecydowanie spalinowa.

bella91

Post autor: bella91 » 20 wrz 2017 23:24

Jaką kosiarkę polecacie? Właśnie szukam idealnej do niewielkiego ogródka w bloku. Wpadły mi w oko kosiarkę akumulatorową i nie wiem czy lepsze będą akumulatorowe czy może spalinowe? Jakie macie u siebie? Kupiłam mały domek na narzędzia i dobrze by było gdyby ta kosiarka się tam zmieściła.

sylwia4012

Post autor: sylwia4012 » 07 paź 2017 12:20

Zerknij sobie na stronę tego sklepu https://www.budujesz.pl/einhell-podkasz ... 60-161214/ . Ja akurat oglądałam u nich podkaszarki ale kosiarek też mają sporo w swojej ofercie. Zawsze warto wcześniej poczytać jakieś opinie w sieci, porównać i dopiero wtedy dokonać wyboru. W końcu internet to najobszerniejsze źródło informacji ;) Na pewno coś uda się znaleźć.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”