Gdzie kupię takie maskotki?

Biznesmamy rozmawiają o biznesie.
izabiznes

Gdzie kupię takie maskotki?

Post autor: izabiznes » 26 kwie 2017 15:32

Witam, czy ktoś z Was się orientuje gdzie można kupić taka maskotkę: facebook.com/orange.toys.polska/?fref=ts bardzo mi się spodobały i chciałabym kupić takiego misia dla swojej córki. Czy ktoś z Was widział takie zabawki w sklepach stacjonarnych? Bardzo będę wdzięczna za pomoc, bo zachwyciło mnie ich wykonanie i dopracowanie ich szczegółów.

nina_ky

Re: Gdzie kupię takie maskotki?

Post autor: nina_ky » 13 cze 2017 11:58

Nie widziałam w żadnym sklepie takich maskotek. Może sprawdź te pluszaki, jestem pewna, że Ci się spodobają. Ja zawsze kupuję maskotki w sklepie Urwis i dzieciaki są nimi zachwycone.

Dżej89

Post autor: Dżej89 » 20 wrz 2017 13:06

Maskotka w życiu dziecka spełnia ważną funkcję, dlatego warto kupić swojemu maluszkowi jakiegoś fajnego micha :). Niedawno szperałam po necie i trafiłam na interesującą ofertę http://www.marka-conceptstore.pl/kategoria/maskotki . Zauważyłam, że oferowany misiek, który został wykonany ręcznie jest naprawdę świetny, a cena na niego nie jest wygórowana- dlatego sądzę, że w najbliższym czasie go zakupię.

Wiewiórka

Post autor: Wiewiórka » 22 wrz 2017 06:54

Poszukałabym w sieci, na pewno znajdą się sklepy, gdzie są dostępne

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”