Fotograf ślubny

Biznesmamy rozmawiają o biznesie.
izabiznes

Fotograf ślubny

Post autor: izabiznes » 15 maja 2017 13:58

Witam , swoje wesele mam we wrześniu tego roku, poszukuję dobrego fotografa czy polecacie jakiegoś a może wiecie gdzie szukać ?
Przed wyborem zdecydowanie powinno się przejrzeć portfolio fotografów z reportażu ślubnego i na tej podstawie zdecydować czyje zdjęcia przypadły nam bardziej do gustu i tak tez uczyniłam.... Alee... Są ogromne różnice między fotografami:) i nie moge sie zdecydowac najbardziej przypadły mi do gustu takie portfolio http://www.lasonfotografia.pl/12,portfolio Co o nim sadzicie ? Doradzcie ? Widac tutaj duze doswiadczenie pasje i swieze pomysły.

kubiaczka

Re: Fotograf ślubny

Post autor: kubiaczka » 18 maja 2017 10:01

Zobacz sobie też ofertę dziewczyn z fotografki.com.pl Dziewczyny robią cudowne zdjęcia, bardzo klimatyczne. Wystarczy spojrzeć na ich stronę i portfolio. Widać, że zdjęcia robią z pasją i zaangażowaniem.

monikabert90

Re: Fotograf ślubny

Post autor: monikabert90 » 26 wrz 2017 18:33

Wybór fotografa to jeszcze połowa sukcesu. Trzeba też pomyśleć o tym, w jakiej formie wywołamy zdjęcia. Moim zdaniem idealnym rozwiązaniem będzie tutaj fotoksiążka, którą zawsze można pokazać znajomym i oglądać wspólnie z nimi :) Moim zdaniem taka fotoksiążka jest dużo lepsza od albumu, no i bardziej oryginalna ;) Świetna pamiątka ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”