Drukarka do firmy

Biznesmamy rozmawiają o biznesie.
izabiznes

Drukarka do firmy

Post autor: izabiznes » 20 cze 2017 14:48

Witam! Staję przed wyborem ,jaką wybrać drukarkę do firmy która bardzo dużo drukuje , zależy mi na oszczędności, chcę aby druk był dobrej jakości . Czytałam o oszczędności druku i sporo mi to rozjaśniło ale chcę byście mi poradzili . Jakie drukarki Wy macie, jakie najbardziej się spisują ? Poradźcie mi coś:)

gosh

Re: Drukarka do firmy

Post autor: gosh » 23 cze 2017 13:52

HP i Canon ma świetne drukarki.

kewlar

Post autor: kewlar » 05 lip 2017 21:57

Jedną z bardziej znanych i często wykorzystywanych drukarek jest Konica Minolta. Zerknij na ofertę - oprócz samego sprzętu oferują i wsparcie techniczne czy serwis.

kalicki12

Post autor: kalicki12 » 19 lip 2017 12:12

Taka profesjonalna drukarka to całkiem spory wydatek dla firmy. Dlatego warto pomyśleć o możliwości wynajęcia drukarki czy też kserokopiarki. Myślę, że warto się zainteresować.

klara1

Post autor: klara1 » 24 lip 2017 11:10

Prócz drukarki przyda wam się jeszcze materiał taki jak tusz, toner etc. Każda firma powinna się w niej zaopatrzyć, a nawet przydadzą się przy gospodarstwie domowym. Tylko trzeba dobrze przemyśleć nad drukarką, jakie parametry was najbardziej interesują.

mamaja

Post autor: mamaja » 26 lip 2017 07:48

Ja na co dzień raczej dużo nie drukuje więc moja firmowa drukarka to jakiś stary sprzęt sprzed lat ale wystarcza mi na razie w zupełności :)Jak potrzebuję wykonać jak druk wielkoformatowy czy offsetowy to zawsze korzystam z oferty firmy zewnętrznej. Szybka i sprawna realizacja zamówienia, bardzo przystępne ceny.

elabarbara

Post autor: elabarbara » 20 wrz 2017 15:17

A gdzie zaopatrujecie się w tusze? Kupujecie oryginały czy zamienniki ? Bo ja jakoś nie jestem przekonana do zamienników i znalazłam sklep gdzie można tanio kupić tusze oryginalne- https://www.drukuj24.pl/ . Zamawiał już ktoś tusze w tym sklepie ? Bo oferta jest kusząca i chciałam zamówić.

matyy

Post autor: matyy » 07 paź 2017 22:08

hmm widocznie nacielas sie na jakiejs kiepskiej jakosci zamienniki. Wiadomo, ze te najtansze - sa fatalne - sypia po calej drukarce, trzeba ja albo samemu czyscic (czas, no i nie kazdy to potrafi), albo dawac na serwis - usluga taka to 100-150zl, wiec czasem koszt polowy drukarki. Ale nie kazdy zamiennik=syf. Tylko trzeba wiedziec jakie i gdzie kupowac - a gdzie? np w sklepie https://www.allebiuro.pl/ - maja zamienniki do drukarek najpopularniejszych firm: HP, Epson, Lexmark, Kyocera itp, do tego rowniez tusze oraz folie i tasmy - do drukarek drukujacych naklejki. Nie ma co sie bac zamiennikow - jednak trzeba dobrze je sprawdzic przed zakupem.

gunia

Post autor: gunia » 16 paź 2017 16:25

Skoro mówisz o oszczędności druku to pamiętaj o zamiennikach do tonerów. Dzięki nim można naprawdę sporo zaoszczędzić. Jeżeli chodzi o sklep, w którym można znaleźć interesujące propozycje, podobno warto zapoznać się z Inkhouse. Tutaj przykładowe propozycje tego sklepu https://inkhouse.pl/tonery,do-brother,nr-tn-1030.html

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”