Jak zadbać o włosy żeby były ładne, gęste i nie wypadały?

Biznesmamy rozmawiają o biznesie.
rippata

Jak zadbać o włosy żeby były ładne, gęste i nie wypadały?

Post autor: rippata » 21 cze 2017 15:09

Moim zdaniem ścięcie tak dużej ilości włosów bardzo fajnie je odżywia, wiem to po sobie. Poza zdrową dietą polecam suplementy z witaminami, tylko nie za dużo na raz, żeby nie przedobrzyć. Ja polecam tabletki calcium panthotenicum jelfa - mega tanie a działają cuda - i biotynę. Do tego raz czy dwa w tygodniu peeling skóry głowy, zawsze jak masz chwilę i sobie przypomnisz to rób masaż skóry głowy - opuszkami palców delikatnie między włosami po samej skórze, tak żeby nie trzeć po włosach. I przede wszystkim trzeba dbać o włosy dużo bardziej - im zdrowsze będą i zadbane, tym lepsze urosną. Najbardziej trzeba dbać o te wyrastające włosy i o skórę głowy, bo na to mamy największy wpływ - czyli tak jak już pisałam peeling, masaż (można do niego dodać wcierkę) i dokładne oczyszczanie włosów i skóry głowy. Na długości włosów natomiast już włos jest martwy więc jedyne co można działać to wygładzać je i chronić, to samo z końcówkami. A to w ile urosną od nowa to indywidualna sprawa, zależy jak szybko Ci rosną włosy. Zwykle rośnie około 1 cm miesięcznie, więc myślę, że po roku byłyby już dość długie.

gosh

Re: Jak zadbać o włosy żeby były ładne, gęste i nie wypadały?

Post autor: gosh » 22 cze 2017 17:43

Trzeba często ścinać włosy i o nie dbać.

Kufi1

Post autor: Kufi1 » 26 cze 2017 13:55

Jest sporo odżywek i suplementów warto testować i sprawdzać które w naszym przypadku sprawdzają się najlepiej.

lidka89

Post autor: lidka89 » 28 lip 2017 13:56

Ładne i gęste włosy są oznaką zdrowia, więc to o nie należy zadbać :) Powinno się pić dużo wody i jeść dużo warzyw i owoców.

MojaGazetka

Post autor: MojaGazetka » 29 lip 2017 23:00

Z naturalnych sposobów, które dobrze się u mnie sprawdziły, to picie siemienia lnianego (rosną nowe włosy), wcieranie kozieradki (ogranicza wypadanie) i picie wierzbownicy (ogranicza przetłuszczanie). Do tego zdrowa dieta i dobre kosmetyki, a włosy urosną zdrowe i piękne :love: Zajrzyj do naszej aplikacji, bo mamy tam gazetki z większości drogerii, więc na pewni znajdziesz tam ratunek dla swoich włosów :D Iwona z Mojej Gazetki :thumbup:

zuzia.gola

Post autor: zuzia.gola » 19 paź 2017 13:48

Zawsze możesz skorzystać z opcji dopinek https://besthair.pl/product-pol-15-Micr ... or-13.html . Sama teraz obcięłam włosy na krótko a za 3 miesiąca idziemy na weselę i myślę, że własnie w taki sposób je przedłożę aby zrobić fryzurkę. Nie niszczysz włosów a możesz mieć włosy jakiej długości chcesz.

zdetka

Post autor: zdetka » 20 paź 2017 16:14

Dziewczyny, koniecznie przeczytajcie ten poradnik https://pl.oriflame.com/beautyedit/heal ... care-guide Odnosi się do naturalnej pielęgnacji, oznaczeń kosmetyków.. Jestem przekonana, że was bardzo zainteresuje! Ja sama wyciągnęłam z niego wiele przydatnych informacji, o których wcześniej nie miałam zielonego pojęcia.

Krysta097

Post autor: Krysta097 » 20 paź 2017 20:51

To prawda, że podstawą pięknego wyglądu czy to włosów czy cery jest odpowiednia dieta. To dzięki dobrej diecie dostarczamy organizmowi niezbędnych odżywczych składników, które wpływają na zdrowie i wygląd włosów. Do tego warto również zwrócić uwagę na stosowane kosmetyki. Polecam te, które są oparte na naturalnych składnikach i będą naturalnie odżywiać włosy (znajdziecie je tutaj: https://enaturalnie.pl/kosmetyki-do-wlosow_17). Trzeba zwracać uwagę, czy szampon nie wysusza włosów oraz czy ich nie obciąża.

emka54

Post autor: emka54 » 22 paź 2017 17:23

wydaje mi sie ze gestosci wlosow chocbysmy chcialy to nie zmienimy

malutka15

Post autor: malutka15 » 23 paź 2017 09:47

A co myślicie o tym, aby używać w tym celu oleju? Kosmetyki naturalne świetnie wpływają na kondycję włosa ale też na jego porost. Poczytaj koniecznie o tym, jakie właściwości ma olej z konopii: https://puderek.com.pl/surowce-kosmetyc ... 30-ml.html. Myślę, że warto spróbować.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”