Szkolenie - klucz w rozwoju

Biznesmamy rozmawiają o biznesie.
gunia

Szkolenie - klucz w rozwoju

Post autor: gunia » 03 lip 2017 06:41

Serdecznie zapraszam na szkolenie z zarządzania produkcją. Dokładniej rzecz ujmując szkolenie z nowoczesnego zarządzania produkcją. Wszelkie szczegóły na jego temat zostały przedstawione tutaj mindsupporters.com/training/nowoczesne-zarzadzanie-produkcja. W razie jakichś pytań możecie być pewni, że pod tym linkiem znajdziecie wszelkie odpowiedzi.

puszysta

Re: Szkolenie - klucz w rozwoju

Post autor: puszysta » 07 lip 2017 17:15

Pewnie to jest tak, ze takie szkolenia potrafią nas zmobilizować do działania.

Estera

Post autor: Estera » 12 lip 2017 22:05

W naszej firmie kierowali pracowników księgowości na szkolenia dotyczące dostosowania księgowości i sprawozdawczości do wymagań Unii Europejskiej. Dostaliśmy spore dofinansowanie z Unii więc musimy wiele rzeczy zmienić tak by ułatwić kontrolę urzędnikom spoza Polski. Jest to jeden z wymogów dotacji. Szkolenie jest dość trudne i długotrwałe. Kończy się egzaminem a ci co go zdadzą dostają certyfikat zawodowy. Podobno z takim certyfikatem łatwo potem znaleźć pracę.

thunder

Post autor: thunder » 13 lip 2017 08:56

Sama chętnie poszłabym na jakiś kurs, najlepiej grafiki komputerowej.

Szymonka

Post autor: Szymonka » 27 lip 2017 17:47

Korzystanie ze szkoleń to tylko same plusy. Bez względu na to czy sami z tego korzystamy czy oferujemy to naszym pracownikom to korzyści są spore. Nie miałam pojęcia jaki ma to wpływ do póki nie przeczytałam. Rozwój przy prowadzeniu firmy to podstawa

Dżej89

Post autor: Dżej89 » 22 sie 2017 08:44

Zgadzam się z tym faktem, że szkolenia to klucz do rozwoju. Sama często szkolę się i jestem z tego dumna. Ostatnio przeglądając interenet trafiłam nawet na interesujący kursy języków obcych. Planuję bliżej zapoznać się z ich ofertą, ponieważ wydaje mi się naprawdę korzystna. Dzięki nim można nauczyć się wszelkich niezbędnych rzeczy do prowadzenie prawidłowej konwersacji.

zuzia.gola

Post autor: zuzia.gola » 26 sie 2017 22:02

Jak chcemy prowadzić dobrze swój biznes to warto tutaj pomyśleć o szkoleniu z doradztwa prawa pracy. Takie coś przyda się każdemu kto prowadzić ma zamiar swój biznes.

zuzia.gola

Post autor: zuzia.gola » 18 wrz 2017 23:21

Przedsiębiorcy powinni uczestniczyć w szkoleniach i tak samo zapewnić je swoim pracownikom. Od jakiegoś czasu organizowany jest cykl spotkań HR na szpilkach. Przez dwa dni można dowiedzieć się o najnowszych metodach rekrutacji i innych zagadnieniach z dziedziny HR.

kubiaczka

Post autor: kubiaczka » 31 paź 2017 06:15

Zgadzam się absolutnie w 100%. DObre szkolenie w firmie to kwestia bardzo ważna. My przeprowadzamy je regularnie, współpracujemy w tej kwestii z Grupą No Problem :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”