Prezent na roczek dla dziecka

Biznesmamy rozmawiają o biznesie.
izabiznes

Prezent na roczek dla dziecka

Post autor: izabiznes » 07 sie 2017 14:09

Witajcie! Mam prośbę może doradzicie mi co kupić na roczek na prezent dla chrześnicy ? Myślałam nad czymś takim jak pismo święte dla dzieci, do tego kupiłabym jakąś zabaweczkę i myślę że bardzo fajny prezent. Co myślicie o tym ?

aldonka34

Re: Prezent na roczek dla dziecka

Post autor: aldonka34 » 20 lut 2018 22:24

Też miałam problem z wyborem odpowiedniego prezentu na roczkek dla dziecka, z pomocą przyszła przyjaciółka, która podpowiedziała, gdzie szuakć inspiracji. Na stronie giftuj.pl/prezent-dla-dziewczynki-na-roczek znajdziesz propozycje ciekawych prezentów, nie tylko na prezent na roczek dla dziewczynki ;)

Elizka

Post autor: Elizka » 21 kwie 2018 21:54

No ja też miałam problem z wyborem prezentu dla malucha na roczek. Nie mam doświadczenia z dziećmi, więc wiecie jak to poźniej jest. Jeszcze nie jestem zwolenniczką kupowania prezentów, bo nigdy nie mam przekonania do moich pomysłów. Ale fajne jest to, że są takie artykuły gdzie można czerpać z nich inspiracje i kupić coś na prawdę przydatnego !

nesnes

Post autor: nesnes » 23 kwie 2018 11:16

Prezentem dla dziecka to najczęściej jest zabawka. Znajdź w miarę interesującą, teraz modne są "unikalne z duszą ". Bedzie to fajny prezent z klasą :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”