książki zawodowe

Biznesmamy rozmawiają o biznesie.
emka54

książki zawodowe

Post autor: emka54 » 22 paź 2017 17:21

Witajcie moje kochane kobietki, od ponad trzech lat jestem nauczycielem w szkole zawodowej. Moja praca sprawia mi wielką przyjemność więc pójście do pracy również jest dla mnie miłe. W tym roku jednak dostałam dużo więcej grup niż kiedykolwiek. Muszę również zdecydować i wskazać choć i tak już jest dośc późno jakie książki będę korzystać, docelowo mamy już pewne wskazane przez dyrektora, ale szczerze mwóiąć nie jestem z nich zadowolona i chciałabym jeszcze jakąś jedną im dodać. Chcę aby była bardzo przejrzysta i zawierała najpotrzebniejsze inforację bez zbędnych kwestii. Mając dziś chwilę czasu między zajęciami grup weeekendowych przejrzałam kilka stron wydawnictw i tak natrafiłam na https://sklep.wsip.pl/wyszukiwarka-zaaw ... %5D=212195, nigdy wcześniej nie korzystałam z tego wydawnictwa więc jest on dla mnie nowością. Czy któraś z Was miała styczność z nią? Pozdrawiam Was gorąco. :right: :right: :right: :right: :right: :right:

gosh

Re: książki zawodowe

Post autor: gosh » 14 lis 2017 14:35

A nie wolałabyś zapisać się na kursy zawodowe?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”