Libido a PMS

Biznesmamy rozmawiają o biznesie.
kasia8603

Libido a PMS

Post autor: kasia8603 » 27 paź 2017 11:01

Największą zmorą podczas PMS jest moje libido.. Już tydzień przed okresem nie mam ochoty na żadne miłosne igraszki z chłopakiem, potem, wiadomo, okres, więc mój związek przez dwa tygodnie jest w stagnacji. ☹ A ja po prostu czuję się wtedy zupełnie nieatrakcyjna, jestem opuchnięta, wkurzona na wszystko. Mam już dość, mój facet tak samo. Szukałam ratunku w Internecie i trafiłam w końcu na stronę http://www.castagnus.pl/, poczytałam o ich lekach. Podobno wszystkie objawy PMS znikają po takiej terapii. Słyszałyście może o nich?

gosh

Re: Libido a PMS

Post autor: gosh » 08 lis 2017 12:42

Wiadomo, że jak ma się PMS to libido spada.

neonka

Post autor: neonka » 11 lis 2017 11:27

Slyszalam o tym ale sama nie jestem przekonana... PMS nie wplywa stricte na libido ale wiadomo wtedy kobieta jest rozdrazniona, wszystko ja denerwuje albo boli wiec analogicznie seks to ostatnia rzecz o jakiej mysli. Powiem ci to samo co powiedzial mi moj ginekolog. Na PMS nie ma lepszej metody jak hormony. Ja na poczatku bralam tabletki antykoncepcyjne, teraz zalozylam wkladke levosert. Przy obu przypadkach PMS zniknelo a libido poszlo do gory. Zamiast sama cos brac idz do lekarza na konsultacje, on napewno doradzi ci cos odpowiedniego :)

leina

Post autor: leina » 14 lis 2017 08:19

U mnie to tabletki hormonalne vines załatwiły problem z PMS, dzięki hormonalnej antykoncepcji pozbyłam się tych wszystkich koszmarnych dolegliwości

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”