pożyczka internetowa

Biznesmamy rozmawiają o biznesie.
Mrancz32

pożyczka internetowa

Post autor: Mrancz32 » 11 lis 2017 15:21

Czy uwierzycie jak wam powiem że nigdy nie byłam nad Polskim morzem ? Pochodzę z rejonów Małopolski i często gdzieś jeżdżę, korzystałam z chwilówek a teraz wiem że to jest zło. Tylko i wyłącznie pożyczki pozabankowe są idealną opcją, jeśli szukacie kredytów... ! Dzięki firmie szybka pożyczka otrzymałam możliwość wyjazdu nad Polskie morze i moje marzenie się spełniło ! Moje potrzeby aspiracyjne nakładały na mnie presję wyjazdu i dzięki tej firmie się udało. Super oferta, zero ukrytych kosztów, miła obsługa !

Awatar użytkownika
garsonka

Re: pożyczka internetowa

Post autor: garsonka » 13 lis 2017 12:38

ja w takie pożyczki nie wierzę i nigdy bym nie skorzystała. Nie mam zaufania do warunków, na jakich są przyznawane.

izabela44

Post autor: izabela44 » 14 lis 2017 13:14

Nie ma niczego złego w takich pożyczkach. Tylko jak piszesz - trzeba dobrze poznać warunki na jakich się bierze taką pożyczkę. Są na rynku firmy jak ta https://concash.pl/ gdzie wszystko od początku do końca jest jasne i taką pożyczkę można wziąć na dobrych warunkach.

Awatar użytkownika
garsonka

Post autor: garsonka » 14 lis 2017 13:47

jeżeli ja stałabym przed koniecznością wzięcia pożyczki, to poszłabym do banku bo jest to jedyne źródło do jakiego mam pełne zaufanie.

Wiewiórka

Post autor: Wiewiórka » 17 lis 2017 09:53

Najlepiej trzymać się od tego z daleka. Żadnych pożyczek czy kredytów przez internet. Jeżeli jest możliwość, to w żadnej innej formie też nie sięgać.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”