pożyczka internetowa

Biznesmamy rozmawiają o biznesie.
kalicki12

Re: pożyczka internetowa

Post autor: kalicki12 » 06 gru 2017 11:52

Myślę, że taka pożyczka to bardzo wygodna sprawa w momentach, gdy brakuje nam danej kwoty pieniędzy, a potrzebujemy mieć je na szybko. Jeżeli obawiacie się skorzystania to polecam poczytać trochę więcej na ten temat: https://pl.getbucks.com/blog/szybka-pozyczka/. Moim zdaniem może to być całkiem dobry wybór w takiej skrajnej sytuacji.

Martusia87

Post autor: Martusia87 » 06 gru 2017 18:22

Odradzałabym takich pożyczek ;) moim zdaniem to nie jest zbyt dobre rozwiązanie w tym celu

edytta

Post autor: edytta » 08 gru 2017 19:25

Jestem zdania że najlepiej pożyczać w banku. Można się załapać na jakieś promocje. W raiffeisen oferują pozyczkę dany kesz i myślę, że jest to najlepsza oferta polsce

berekatka

Post autor: berekatka » 13 gru 2017 11:48

garsonka pisze:
13 lis 2017 12:38
ja w takie pożyczki nie wierzę i nigdy bym nie skorzystała. Nie mam zaufania do warunków, na jakich są przyznawane.
Ja też tak mówiłam, dopóki nie zmusiła mnie sytuacja. Niestety w życiu dzieją się różne rzeczy, na które nie mam wpływu i trzeba sobie jakoś radzić. Ja korzystałam akurat z portalu https://pozyczkowy-portal.pl/, który pomógł mi podjąć trudną decyzję. Dzięki niemu wybrałam mniejsze zło. Tak to już niestety w tym naszym życiu jest...

ragerian87
Kontakt:

Post autor: ragerian87 » 13 gru 2017 12:01

Szybkie pożyczki to świetny ratunek w chwilowych kłopotach finansowych. Jeśli szukasz ciekawej oferty, sprawdź co oferuje nowa firma pożyczkowa ratalska.pl. Największą zaletą firmy są duże kwoty możliwe do pożyczenia oraz możliwość spłaty pożyczki nawet w 24 latach. Wejdź na stronę i przekonaj się, że pożyczenie nawet większej kwoty nie będzie żadnym problemem.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”