magazyn

Biznesmamy rozmawiają o biznesie.
Vikq

magazyn

Post autor: Vikq » 09 sty 2018 14:58

Planuję w najbliższym czasie wynająć magazyn i otworzyć swój sklep internetowy. Będę potrzebowała regały do mojego magazynu. Czy ktoś mógłby mi polecić jakiegoś dobrego producenta regałów magazynowych?

Elizka

Re: magazyn

Post autor: Elizka » 02 lut 2018 15:43

A co powiesz na taką ofertę e-regaly.pl? Mają różne regały, pod względem rozmiarów i materiałów, dlatego spełniają wymagania każdego, zarówno tych, którzy nie planują dużych wydatków na wyposażenie, jak i tych, którzy chcą konkretny i długotrwały produkt. Warto zwrócić uwagę, że są to regały z przeznaczeniem magazynowym, dlatego myślę, że każdy będzie zadowolony z dokonanego wyboru.

berekatka

Post autor: berekatka » 12 lut 2018 09:21

Słyszałam, że wyposażenie magazynu wcale nie jest tak proste, jak mogłoby się wydawać. Najważniejsza jest logistyka i odpowiednie rozplanowanie regałów i ciągów pieszych. W sumie dobór regałów tez jest niezwykle istotny. Myślę, że w tym temacie warto zaufać specjalistom.

Awatar użytkownika
CzarnaMamba

Post autor: CzarnaMamba » 14 lut 2018 14:34

W niektórych typach magazynów ważny jest przede wszystkim solidnie przemyślany transport wewnętrzny. Często składają się na niego zaawansowane urządzenia, oprogramowanie, czy różne narzędzia. Przydatne są też taśmy transportujące silikonowe, czy wykonane z innych materiałów. Dzięki nim bardzo sprawnie przenieść można jakieś przedmioty z jednego miejsca w drugie, zapewniają tym samym ciągłość pracy.

:P
"Przyjdź, ciemna nocy! Przyjdź, mój dniu w ciemności!"

88Mamusia77

Post autor: 88Mamusia77 » 14 lut 2018 22:28

Musisz zwrócić uwagę, jaki udźwig mają takie regały. Im większy - tym są wytrzymalsze, a tym samym lepsze.

monina22

Post autor: monina22 » 23 lut 2018 10:43

Przy własnym magazynie musicie na pewno zainwestować w program do zarządzania magazynem. Takie inwestycje to skomplikowane logistycznie firmy, w których bez pomocy informatycznej bardzo ciężko jest wszystko ogarnąć. Takie rzeczy możecie znaleźć na stronce nav24.pl Ich oprogramowanie Microsoft Dynamic Nav świetnie się spisze w przypadku magazynów i hal produkcyjnych

lana52

Post autor: lana52 » 13 mar 2018 22:26

Czy już wiesz, w jaki sposób zostanie on wzniesiony? Jeśli nie, zdecyduj się na konstrukcje stalowe, które są stosunkowo tanie i które szybko można rozbudować, bądź przenieść.

dresia

Post autor: dresia » 08 kwie 2018 22:27

Też jestem zdania, że hale stalowe na magazyny to najlepsze rozwiązanie, u nas z takich korzystamy i są nie tylko funkcjonalne ale i powstały bardzo szybko! w razie potrzeby możliwe jest ich przeniesienie, rozbudowa, takie konstrukcje są naprawdę lekkie przy zachowaniu stabilności i pełnego bezpieczeństwa. Wykonawca? Commercecon to dobry wybór. Firma ma duże doświadczenie i podejmują się nawet trudnych i kłopotliwych realizacji. Współpracują ze sprawdzonymi podwykonawcami dzięki czemu są w stanie nie tylko postawić hale ale i całkowicie ją wykończyć łącznie z elewacją, koniecznymi instalacjami. My ze współpracy byliśmy bardzo zadowoleni.

gosh

Post autor: gosh » 11 kwie 2018 13:54

Ile kosztuje teraz wynajem magazynu?

Inatka93

Post autor: Inatka93 » 12 kwie 2018 15:00

Jestem kolejną osobą, która musi wybudować magazyn i nie wie jak się za to zabrać. Może jesteście mi w stanie pomóc? Przede wszystkim, szukam firmy, która zajmie się zaprojektowaniem i budową. To znaczy, zastanawiam się nad spółką Depenbrock Polska, bo wiele dobrego o niej słyszałem, a także widziałam, że są nominowani do Diamentów Forbesa, ale do końca nie jestem przekonana. Może Wy możecie mi o niej powiedzieć więcej, jako kontrahenci?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”