jak rozreklamować sklep stacjonarny

…czyli jak wypromować swój biznes.
emmaqq

Re: jak rozreklamować sklep stacjonarny

Post autor: emmaqq » 19 sty 2015 16:01

Te wszystkie sposoby o których mówicie sa oczywiście bardzo znane ale wydaje mi się że lepiej postawić na jakieś nowsze rozwiązania by być o jeden krok do przodu od innych. Według mnie warto teraz zainteresować sie aromamarkietingiem. To skuteczny sposób dotarcia do klienta. W ten sposób szybciej dotrzesz do klienta.

tee_coffee

Post autor: tee_coffee » 03 lut 2015 16:05

moim zdaniem jednak najlepiej sprawdzaja sie ulotki. dla mnie od trzech miesiecy zajmuje sie tym firma ulotex i efekty sa super. bardzo profesjonalnie do tego podeszli :)

zuzanna_korel

Post autor: zuzanna_korel » 26 lut 2015 09:17

Fajnym pomysłem są stojaki reklamowe, które nie tylko będą spełniać funkcje reklamowe, ale także praktyczne. Myślę, że warto inwestować w takie gadżety.

holy

Post autor: holy » 26 lut 2015 11:08

I jak idzie sprzedaż? Ruszyło się coś? U mnie kluczem do sukcesu okazało się... etykietowanie. Naprawdę. Próbowałam wszystkiego - ulotki, plakaty, gadżety. Nie wiem, ludzie chyba zaczęli traktować firmę poważniej. Zamówiłam etykiety. Może to jest pomysł? Co o tym myślisz?

Awatar użytkownika
majesty24

Post autor: majesty24 » 08 mar 2015 19:35

Możesz np. okleić swój samochód ładną wizualizacją, podobnie możesz zamówić tablice rejestracyjne z danymi swojej firmy. Jeśli sklep stacjonarny to warto ustawić reklamę na facebook na obszar swojego miasta.

mamazosi

Post autor: mamazosi » 23 mar 2015 23:09

Ja myślę, że dobrze by było założyć fanpage jeżeli jeszcze nie masz.
Ludzie jednak sporo informacji czerpią z internetu więc myślę, że wyszłoby Ci to na dobre.

sylwia4012

Post autor: sylwia4012 » 25 mar 2015 20:31

Fajną i skuteczną formą reklamy mogą być również specjalne torby papierowe, na których będzie widniało logo bądź nazwa naszej firmy. Zakładając swój własny sklep trzeba pomyśleć dosłownie o wszystkim, by przyciągnął klientów. Wbrew pozorom to wcale nie jest takie łatwe zadanie. Dobra reklama to moim zdaniem połowa sukcesu.

markowaona

Post autor: markowaona » 26 mar 2015 16:43

Żeby dotrzeć do klienta sklepu stacjonarnego nie trzeba robić mega reklamy w Internecie, trzeba zadbać o klienta na miejscu. Warto pomyśleć o praktycznych upominkach, kartach lojalnościowych.
Sam zastanawiam się czy nie skorzystać, aby rozreklamować moje biuro.

wika

Post autor: wika » 01 kwie 2015 17:17

Moim zdaniem każdy sklep - nawet stacjonarny powinien mieć stronę internetową, którą należy pozycjonować z pomocą profesjonalistów. Poza tym można tradycyjnie organizować promocje, rozdawać ulotki i rozwieszać plakaty. Jeśli będziecie dbać o klientów to sami - drogą pantoflową pomogą wam zdobyć nowych :)

arlett

Post autor: arlett » 02 kwie 2015 17:55

No masz rację. Nawet sklep stacjonarny powinien mieć swoją reklamę w sieci. Ja znam sklep z ubrankami dla dzieci, który działa też na fb i naprawdę świetnie sobie radzi. Maja coraz więcej klientek i jak tak dalej pójdzie to otworzą coś poza fejsem :) Tylko, że do prowadzenia profilu na fb trzeba mieć czas i chęci. Pisanie byle czego nie załatwi sprawy :) Jeśli ktoś nie wie jak się za to zabrać lepiej żeby zgłosił się do profesjonalistów, oni będą wiedzieli co zrobić żeby profil miał dużo naturalnych lajków i ciekawą treść :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Marketing i reklama”