jak rozreklamować sklep stacjonarny

…czyli jak wypromować swój biznes.
Awatar użytkownika
Lila-Art08

jak rozreklamować sklep stacjonarny

Post autor: Lila-Art08 » 22 paź 2011 13:45

Dziewczyny moje Kochane-do kogo się zwrócić jak nie do Was. prosze napiszcie jakie macie pomysły jak rozreklamowac sklep stacjonarny. Otwarłam już jakiś czas temu ale tłumy do mnie nie walą drzwiami i oknami a chciałabym to zmienić. prosze o rady;-)

Awatar użytkownika
r0sie

Re: jak rozreklamować sklep stacjonarny

Post autor: r0sie » 24 paź 2011 09:13

Małgosiu, przede wszystkim gratuluję Ci sklepiku, widziałam fotki, super!

Co prawda nie mam w tym doświadczenia ale z tego co obserwuję sklepiki i różnego rodzaju usługi u mnie nastawić trzeba się na reklamę w okolicy - ulotki, banery, reklama na chodniku, może regionalne media - prasa, radio, tv.
Poza tym warto reklamować swój sklepik stacjonarny w necie - jako miejsce odbioru osobistego dla klientów /może coś dokupią gdy przyjdą i zobaczą wszystko na żywo/ lub zachęcać do przyjścia w inny sposób - dodatkowe rabaty, promocje, nie wiem dokładnie co jeszcze.
Ania

Awatar użytkownika
Lila-Art08

Post autor: Lila-Art08 » 24 paź 2011 09:22

Dzięki Aniu ze napisałas. Roznieśliśmy troszke ulotek, teraz zamawiam banery które postaram się rozwiesić w dobrych miejscach, na allegro mam informację,że zamówione produkty mozna odebrac w sklepie. Może inne biznesmamy będą miały jeszcze jakieś cenne rady?

Awatar użytkownika
deer
Kontakt:

Post autor: deer » 26 paź 2011 10:33

Kurcze, ja nie bardzo wierzę w moc reklamy typu ulotki, itd. Bardzo chciałabym w niedługim czasie też otworzyć sklep stacjonarny, ale się cykam strasznie :). Wydaje mi się, że podstawą, przynajmniej w mim wypadku - będzie dobra lokalizacja, tzn. taka z dużym ruchem pieszym...

Awatar użytkownika
deer
Kontakt:

Post autor: deer » 26 paź 2011 10:35

Obczaiłam fotki sklepu - cudo! Ależ zazdroszczę :).

Awatar użytkownika
Lila-Art08

Post autor: Lila-Art08 » 27 paź 2011 17:18

Dzięki deer-cały czas się staram ze było fajnie i fajniej;-) a co do lokalizacji to moja jest raczej srednia. Na początku chodziło mi o lokal na pracownie, a kiedy udało mi się znaleść fajny lokal niedaleko domu to okazało sie ze ma dwa pomieszczenia. szkoda było go nie wykorzystac na sklep. Gdybym tam otworzyła tylko sklep to musiałabym się zwinąć,ale ze cały czas zyję z zamówień interetowych to jakoś to leci...Fajnie by było gdyby sklep na siebie zarabiał.
Co do lokalizacji to mam wrażenie że nowootwierane sklepy mają szanse tylko w galeriach chandlowych... Te stare w miasteczkach jakoś się trzymają ale galerie teraz wygrywają...

Awatar użytkownika
ekomummy

Post autor: ekomummy » 27 paź 2011 20:17

Gdzie można zobaczyć fotki? Ja nie mogę znalezc.

A współpracujesz może z jakimiś salonami ślubnymi? Wiem,że to trochę na inny temat ale pomyślałam o tym. A może mogłabyś nawiązać współpracę ze sklepem Abrakadabra w Warszawie? Oni mają salon ubrań i dodatków na chrzest.

Jezeli chodzi o reklamę to szyld, jakieś banery. A może ciekawe kawiarnie, księgarnie, tam gdzie są ludzie którzy szukają czegoś innego niż można dostać w "supermarkecie"?

Awatar użytkownika
Lila-Art08

Post autor: Lila-Art08 » 28 paź 2011 18:23

sklepik można zobaczyć na stronce www.lila-art.pl

zostawiłam ulotki w kilku salonach ślubnych, myslałam o Abrakadabra kiedy wprowadzałam do oferty ubranka na chrzest-ale w końcu wybrałam inną firmę.
A teraz myślę,jak te ubranka sprzedać;-))

Awatar użytkownika
r0sie

Post autor: r0sie » 28 paź 2011 18:30

ja bym ciuszki na chrzest włączyła do internetowej oferty Lila-Art w sklepiku internetowym i na Allegro
Ania

Awatar użytkownika
Lila-Art08

Post autor: Lila-Art08 » 28 paź 2011 21:16

Niestety nie mogę-taką mam umowę z firmą.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Marketing i reklama”