Gadżety

…czyli jak wypromować swój biznes.
Zakupoholiczka123

Re: Gadżety

Post autor: Zakupoholiczka123 » 10 mar 2015 21:13

Wbrew pozorom dosyć popularne są "smycze", te na klucze rzecz jasna ;) No i jeśli eksponowane, stanowią fajną reklamę. Kalendarz albo mały notesik na biurko to też dobry pomysł - tego nigdy za wiele.

pilotka

Post autor: pilotka » 22 mar 2015 18:42

Długopisy, teczki, a ostatnio nawet dostałam na szkoleniu pendrive - to najlepsze według mnie gadżety reklamowe

Vanessa123

Post autor: Vanessa123 » 01 kwie 2015 21:50

pilotka pisze:Długopisy, teczki, a ostatnio nawet dostałam na szkoleniu pendrive - to najlepsze według mnie gadżety reklamowe

To dość popularne gadżety, bo ludziom to jest potrzebne. Ja też widziałam ostatnio ofertę na cukierki. Firma http://www.krowkialicja.pl sprzedaje takie krówki reklamowe na konferencje i eventy. Często się widzi jak coś takiego rozdają hostessy.

sylwia4012

Post autor: sylwia4012 » 27 kwie 2015 23:47

Sama będę zakładać firmę i robić jakieś gadżety promocyjne. Myślę, że zdecyduję się na jakieś długopisy bo z nich korzystają wszyscy. Dla dzieciaków wymyślę jakiś sprytny brelok, który wywoła uśmiech na małych buziach.

mamaKama

Post autor: mamaKama » 03 cze 2015 07:47

Podoba mi się pomysł ze smyczami. Jeszcze pendrivy, tu widziałam że są takie do zamówienia z grawerem albo chociażby długopisy. Lubię przydatne gadżety, najlepsze są właśnie te, do których się wraca. Bo breloczek np. nie zawsze każdemu przypadnie do gustu i koniec końców robi się niepotrzebnym bibelotem.

Awatar użytkownika
majesty24

Post autor: majesty24 » 23 cze 2015 12:49

Może warto na to spojrzeć z inne strony i zaoferować bardziej nazwijmy to "niecodziennego". Pendrivy oferuje każda firma, a np. sklep sportowy, to możemy oferować klientom prasę sportową w formie ebook. Takie coś ma np. dla firm czasczytania.pl Oczywiście po zakupieniu abonamentu.

asap

Post autor: asap » 24 cze 2015 18:32

Ja lubię ekotorby - takie duże, materiałowe, teraz są bardzo modne i dziewczyny wypisują na nich rózne hasła. Ty też możesz tak wypisać, jakieś catchy hasło i obok tego logo czy adres strony www - gwarantuję Ci że przy fajnym layoucie każda koleżanka będzie o nią pytała przez co zwiększysz dotarcie komunikatu reklamowego. Ja zwykle zamawiam na extrema.com.pl. Docierają do mnie bardzo szybko, ostatnio po pierwszej turze od razu zamówiłam drugą bo rozeszły się jak ciepłe bułeczki:)

aldonaxx

Post autor: aldonaxx » 27 cze 2015 10:06

Trzeba przyznać, że działają na rynku pomysłowi projektanci gadżetów. Weźmy np. takie rowerowe gadżety - kto z was wpadłby na pomysł by zrobić rękawice z oświetleniem, albo doniczkę na rower? Pewnie nie wiele ludzi :) Trzeba doceniać taką kreatywność :)

malwinka69

Post autor: malwinka69 » 02 sie 2015 21:02

Ja myślę, że smycze mimo wszystko są bardzo dobrym gadżetem. Ostatnio zauważyłam, że wiele osób nosi je przypięte do spodni razem z kluczami. Poza tym na masowych imprezach takie smycze reklamowe są używane non stop. Myślę, że jest to gadżet niezwykle uniwersalny, zwłaszcza że przy ich zamówieniu każdy element można sobie dobrać według wzoru lub według własnego życzenia. Dzięki temu smycze mogą być nie tylko przydatne ale i stanowić jako fajny dodatek do ubioru.

Mariota

Post autor: Mariota » 03 sie 2015 19:37

Decydując sie na gadżety reklamowe, trzeba pomyśleć o tym by był do gadżet przydatny dla innych a Ty żebyś nie poniosła za dużo kosztów przy zakupie. Najbardziej uniwersalne mogą być smycze reklamowe. Nie jest to nic drogiego , a jak klient bedzie nosił ją na co dzień z Twoim logiem to będzie to dla Ciebie dodatkowa darmowa reklama.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Marketing i reklama”