Gadżety

…czyli jak wypromować swój biznes.
Awatar użytkownika
majesty24

Re: Gadżety

Post autor: majesty24 » 07 cze 2014 14:13

To też zależy jakie gadżety reklamowe użyć od naszej grupy docelowej. To jednak chodzi o pieniądze jakie wydamy, więc lepiej nie wydawać ich na marne i zrobić najpierw jakiś plan działań. Na upominki biznesowe dobre są jakieś np, skórzane notesy, a dla studentów dobre będą np. pamięci usb. Dobrze jest sobie zrobić najpierw analizę grup docelowych to wtedy będziemy wiedzieć jakie działania promocyjne podjąć.

mamaKama

Post autor: mamaKama » 06 sie 2014 11:46

Spotkałam się z podobnym tematem na forum Comperii.
Ja osobiście uwielbiam wszelkiego rodzaju długopisy, być może dlatego że mam dar do gubienia ich i nigdy nie mam ich za dużo. Podoba mi się również pomysł z parasolką, chociaż to już jest droższa inwestycja.

Kryszka

Post autor: Kryszka » 13 paź 2014 19:05

Chyba nie da się tak od razu wpaść na to który gadżet zaskoczy, ja zawsze polecam firmę extrema.com.pl, ale wiem z doświadczenia że potrzeba co najmniej kilku prób by zobaczyć co będzie się najlepiej sprzedawało. Ze swoich osobistych doświadczeń pamiętam, że najbardziej cieszyły mnie praktyczne podkreślacze, małe latarki, czy usb, słowem takie gadżety, które zawsze się przydają :)

novelaso6
Kontakt:

Post autor: novelaso6 » 16 paź 2014 10:13

Długopisy są bardzo fajne, lubię też notesiki i kubki

xenia

Post autor: xenia » 30 paź 2014 10:25

Jeśli chodzi o długopisy, małe notesiki, czy kubki to raczej odpada. Natomiast sama chętnie korzystam z kalendarza takiego książkowego, w którym jest miejsce na jakieś notatki, to bardzo praktyczna rzecz, pomyślałam że zamówię takie właśnie kalendarze jako gadżety reklamujące mój biznesik, wybór jest spory, ważne jest to by te gadżety były praktyczne

Awatar użytkownika
jagodka
Kontakt:

Post autor: jagodka » 12 lis 2014 08:33

Ja również jestem zdania,że długopisy i breloki to średnie rozwiązanie. Gadżety takie bardzo często się gubią tak więc raczej nie spełniają swojej funkcji reklamowej.
Poza tym może warto byłoby kogoś zaskoczyć i zainwestować w coś bardziej oryginalnego ?
Pomysłów jest cała moc. Tutaj: opengift.pl znajdziecie na przykład kilka tysięcy przeróżnych propozycji tak więc wystarczy sobie usiąść i przejrzeć poszczególne...
Może być to:
pendrive
korkociąg
mini latarka...
Obrazek

nulka30

Post autor: nulka30 » 24 lis 2014 20:29

A co sądzicie o koszulkach polowych jako reklamie? Ja jadę za jakiś czas na pokaz z kucharzami z mojej restauracji i pomyślałam, że takie koszulki mogą być świetną reklamą. Koszulki później bym wykorzystała w restauracji. Myślicie, ze to się sprawdzi?

gurrot

Post autor: gurrot » 29 lis 2014 12:08

Wybór gadżetów jest ogromny. Podyskutuj z ekspertami na ten temat. Poszukaj odpowiedzi na następujące i wcale nie tak proste pytanie, "jakich spodziewają się po mnie klienci". Powinniśmy ich zaskakiwać, ale wyłącznie w pozytywny sposób.

mikruska

Post autor: mikruska » 30 lis 2014 17:55

ja dla swojej firmy zrobiłam w kanwa art torby ekologiczne z logiem firmy :) są modne, ludzie wszędzie z nimi chodzą więc myślę, że idealnie spełniają swoją rolę :)

kreatynka

Post autor: kreatynka » 09 mar 2015 16:15

Myślę, że w sklepach i firmach takie torby LDPE to doskonałe rozwiązanie. Myślę, że cena takich toreb nie jest wysoka, a warto zapakować profesjonalnie klientom zakupy przez nich zrobione.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Marketing i reklama”