Jak reklamować gabinet kosmetyczny

…czyli jak wypromować swój biznes.
kasiaduda

Re: Jak reklamować gabinet kosmetyczny

Post autor: kasiaduda » 30 gru 2016 09:04

Za darmo możesz utworzyć fanpage na serwisie społecznościowym. Wstawiać zdjęcia, różne konkursy. Tak też rośnie zainteresowanie wśród klientek :)

biedroska

Post autor: biedroska » 19 sty 2017 20:22

Może spróbuj zrobić ulotki, które pokażą jakie zabiegi oferujecie. Dodatkowo strona internetowa. Możesz także pokazać jak te zabiegi wyglądają. Myślę, że to ciekawy pomysł. My korzystaliśmy z pomocy - multiarte.com.pl, jeśli chodzi o zdjęcia na naszą stronę. Wszystko wyszło świetnie, teraz dokładnie widać co oferujemy naszym klientem.

roshy12

Post autor: roshy12 » 21 sty 2017 21:27

Też myślę, że najprostszym sposobem będzie rozdawanie klientkom ulotek. Ze swojej strony mogę polecić drukarnię internetową, gdzie za druk ulotek zapłacić naprawdę malutko, dodatkowo będziesz miała ulotki jak z najlepszego stacjonarnego ksero :P Serio diamond-druk.pl/tanie-ulotki jakość mają świetną :)

Swilina

Post autor: Swilina » 27 mar 2017 06:08

Dziewczyny, a gdzie kupowałyście wyposażenie dla swoich gabinetów? Podstawowe akcesoria, takie jak rękawiczki lub ręczniki to kupowałam na solomedica.pl, a co z kosmetykami i sprzętem? Zależy mi, żeby było tanio.

Awatar użytkownika
Zosska88

Post autor: Zosska88 » 29 mar 2017 13:05

Ja przede wszystkim radziła założyć profil firmowy w google maps :)

Biznestata

Post autor: Biznestata » 15 kwie 2017 13:05

Może rozszerzyć trochę działalność i zacząć współpracę na dla przykładu z masażystką. Zawsze jak kompleksowo klient jest obsłużony to jest bardziej zadowolony.
Biznes

mikowska

Post autor: mikowska » 02 lip 2017 16:34

Moim zdaniem warto reklamować się w sieci, równie ważna jest identyfikacja wizualna. Można zdecydować się na banery, roll up itp. Moim zdaniem warto korzystać z różnych form promocji, tylko wtedy można osiągnąć sukces, tyle że trzeba wiedzieć jak zaplanować działania, co nie jest znowu takie proste.

antonina

Post autor: antonina » 04 lip 2017 14:25

Kochane poradźcie coś. Zaczynam przygodę ze szkoleniami dla kosmetyczek, razem z moją przyjaciółką otworzyłyśmy spółkę i teraz szukamy chętnych zarówno uczestniczek jak i prelegentów. Czy myślicie że stworzenie filmiku promocyjnego i wysyłka np na uczelnie, na fora i grupy gdzie są wykładowcy i studenci to dobry pomysł? Nie chcemy być odebrani źle, ale wiemy że odzew na ulotki, czy maile jest bardzo słaby. Pomyślałam dlatego, że zamówiłabym film promocyjny i zrobilibyśmy coś innego niż do tej pory. W jasny i klarowny sposób, prostymi słowami - dlaczego my? dlaczego nasze kursy są lepsze niż inne i jakie korzyści będą płynąć ze współpracy z nami :) Co myślicie o takim pomyśle na reklamę swojego biznesu?

kalicki12

Post autor: kalicki12 » 19 lip 2017 09:55

Moim zdaniem zawsze warto pomyśleć o tekstyliach reklamowych. Możecie również zamówić ręczniki z nadrukiem, co będzie moim zdaniem świetną reklamą.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Marketing i reklama”