Materiały reklamowe, opakowania - czy to dobry sposób?

…czyli jak wypromować swój biznes.
dynamical

Re: Materiały reklamowe, opakowania - czy to dobry sposób?

Post autor: dynamical » 05 sty 2016 11:43

Jak prowadzisz sklep stacjonarny pomocne mogą być takie zwykłe ekspozytory. Nie od dziś wiadomo, że jak w odpowiedni sposób ustawisz artykuly, to będziesz je mogła duzo szybciej sprzedać.. klienci maja to do siebie, że kupują oczami. Takie proste triki znacznie zwiększaja sprzedaż . wiem to z autopsji...

CzystaMoc

Post autor: CzystaMoc » 25 sty 2016 13:19

Jasne, że to dobry sposób! Na przykład dla sklepu internetowego, który prowadzi wysyłkę, czy może być coś bardziej naturalnego niż taśma PET z nadrukiem nazwy firmy, albo opakowanie z logo?

viki88

Post autor: viki88 » 05 lut 2016 16:59

Moim zdaniem również to znakomity sposób na reklamę.

iksik87

Post autor: iksik87 » 28 lut 2016 18:03

Moim zdaniem ładne pudełka z nadrukiem to super pomysł :) Mogę Ci polecić firmę, która takie wykonuje - Boxmaker z miejscowości Klaudyn. Sprawdź sobie :)

aleksm

Post autor: aleksm » 18 mar 2016 15:26

opakowanie to wazna czesc produktu, zdecydowanie. ja niedlugo sie wybieram na miedzynarodowe targi opakowan do warszawy, widzialam program i zapowiada sie ciekawie

kubiaczka

Post autor: kubiaczka » 01 kwie 2016 12:48

Opakowanie to jak najbardziej świetna powierzchnia reklamowa bo jeżeli jest dobrze zrobione to samo w sobie staje się reklamą przecież i przyciąga wzrok, ja bardzo dużo w temacie dowiedziałam się na Targach Packaging Innovations w zeszłym roku jak się wybrałam, w sumie zupełnie przypadkiem, w tym roku też jadę, tym bardziej że jak się zarejestruje w sieci to wstęp darmowy więc nie ma się nic do stracenia a można wiele zyskać

CzystaMoc

Post autor: CzystaMoc » 04 kwie 2016 14:00

Zależy co się sprzedaje ale spoko opcją są tez namioty reklamowe.

asia91g

Post autor: asia91g » 04 kwie 2016 20:24

Zgodzę się z @kubiaczka , opakowania to dobry pomysł , bo to też reklama, dobre opakowanie buduję pozytywną opinią o naszej firmie. Z własnego doświadczenia mogę Ci polecić firmę produkującą opakowania - set-box.com.pl. Produkt jest solidnie wykonany, dopasują opakowanie pod twoje wymagania, no i co warto podkreślić, jest nie drogo.

biedroska

Post autor: biedroska » 05 kwie 2016 15:50

widzę, że więcej osób interesuje się opakowaniem produktu :) to dobrze, że ludzie zdają sobie sprawę, że produkt kupują tak naprawdę oczy, dopiero później zwracamy uwagę na reszte. Ja również wybieram się na te międzynarodowe targi Packaging Innovations w Warszawie, w zasadzie nie mogę się juz doczekać, został tylko tydzien. :) a harmonogram zapowiada się naprawdę ciekawie :king: :king: :king:

Magdalenka

Post autor: Magdalenka » 06 kwie 2016 16:56

Jaką technikę nanoszenia logo na materiały wybrałyście. Czy któraś z was zlecała może coś tego typu jak - haft komputerowy? Słyszałam, że to najtrwalsza metoda.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Marketing i reklama”