Reklama świetlna, telebimy

…czyli jak wypromować swój biznes.
zuzia.gola

Re: Reklama świetlna, telebimy

Post autor: zuzia.gola » 16 paź 2015 10:53

Moim zdaniem taka reklama dobrze wykonana także super przyciąga ludzi do danej firmy. Ale musi być fachowo nagrany film reklamowy. Jeżeli ktoś z was planuje coś takiego i nie wiem gdzie, kto takie coś wykonuje to zerknijcie na ofertę firmy charles-studio.pl , która oferuje możliwość nagrania takiej reklamy. Profesjonalny sprzęt i dużo pomysłów to ich atut w kręceniu takich reklam.

kasia29

Post autor: kasia29 » 16 paź 2015 11:43

Wszystko zależy od tego na jak dużą skalę ma to być reklama. Musisz zwrócic uwagę iż baner jest reklamą miejscową. Chcąc zwiększyć skalę najlepiej zainwestować w reklamę internetową . U nas sie bardzo sprawdziła.

Marianka

Post autor: Marianka » 28 paź 2015 13:46

Ja postawiłam na haft komputerowy. Fajne, ciekawe rozwiązanie i wiele możliwości. Warto sprawdzić :)

pilkarz0102

Post autor: pilkarz0102 » 24 lis 2015 13:31

Taka reklama przyciąga klientów tylko w niektórych przypadkach. Według mnie o wiele skuteczniejsza jest reklama w internecie, mając własną stronę internetową jesteś w stanie więcej osiągnąć. Ale oprócz strony przydałaby się współpraca z agencją seo.

Prokonstrukcje

Post autor: Prokonstrukcje » 24 lis 2015 15:44

pilkarz0102 pisze:Taka reklama przyciąga klientów tylko w niektórych przypadkach...
Reklama w internecie to nie złoty środek na promocję każdej firmy. Są branże w których w internecie warto posiadać tylko wizytówkę. Cały zysk generuje lokalny rynek.

Skuteczni

Post autor: Skuteczni » 25 lis 2015 15:11

Prokonstrukcje pisze:
pilkarz0102 pisze:Taka reklama przyciąga klientów tylko w niektórych przypadkach. Według mnie o wiele skuteczniejsza jest reklama w internecie, mając własną stronę internetową jesteś w stanie więcej osiągnąć. Ale oprócz strony przydałaby się współpraca z agencją seo.
Reklama w internecie to nie złoty środek na promocję każdej firmy. Są branże w których w internecie warto posiadać tylko wizytówkę. Cały zysk generuje lokalny rynek.

Nie do końca tak jest, ponieważ dostęp do internetu ma już większość społeczeństwa, więc nawet w małym mieście warto zadbać np. o lokalne pozycjonowanie. Często to relatywnie niewielkie wydatki, które w dłuższej perspektywie potrafią się zwrócić.

Karolcia900

Post autor: Karolcia900 » 30 lis 2015 14:11

Zawsze warto postawić na różnego rodzaju gadżety reklamowe. Ja do jednych potrzebowałam płyt hips, ale na szczęście znalazłam dobrego producenta.

Coldi

Post autor: Coldi » 09 gru 2015 20:05

Reklama to nie wszystko owszem warto się reklamować najlepiej w internece jednak teraz aby osiągnąć wój cel w biznesie to warto inwestować w rozwiązania IT .

dementorka

Post autor: dementorka » 13 gru 2015 00:10

Gadżety to rzeczywiście niezły pomysł, tak jak wspomniał jeden z użytkowników powyżej, ale trzeba mieć do tematu odpowiednie podejście. Przede wszystkim jeśli decydujemy się już na konkretny gadżet to warto zamówić go w większym nakładzie ze względu na koszty. Decyzję warto przemyśleć... Zawsze można sięgnąć po coś uniwersalnego jak pendrive, długopis czy kalendarz lub po coś bardziej wyszukanego. Jak trafiłam na bogaty katalog gadżetów reklamowych. Chyba każda osoba prowadząca działalność gospodarczą znajdzie coś dla siebie i to niezależnie od branży.

piece87

Post autor: piece87 » 28 sty 2016 22:33

A co myślicie o takiej formie reklamy jak takie infokioski?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Marketing i reklama”