Działania Marketingowe w celu pozyskania klienta

…czyli jak wypromować swój biznes.
curly
Kontakt:

Re: Działania Marketingowe w celu pozyskania klienta

Post autor: curly » 03 lis 2009 20:28

nemhain pisze:
curly pisze:Znajomości - rzecz normalna :cry:

Wracając do wniosku - kobitki kochane po co się męczycie, jest tylu gratisowych doradców, konsultantów - zdecydowanie przy prostych i małych wnioskach/projektach polecam też sprawdzone gotowce.

Olciu - porady rewelacyjne, nawet mój genialny umysł zapomniał o takiej ważnej rzeczy jak "przyczynienie się do rozwoju społeczności" :shock: :lol:

aaaa i powodzenia :D

Gdzie znależc te gotowce?:)

Gotowców cała masa krąży w necie. Oczywiście nie przepisuj zywcem ale wiele się dowiesz. I wybieraj te, które nie zostały odrzucone :)

nemhain
Kontakt:

Post autor: nemhain » 03 lis 2009 21:49

Serio jest mozliwość sprawdzenia czy dany wniosek przeszedł??

Franka
Kontakt:

Post autor: Franka » 04 lis 2009 07:13

ja też wierzę, że można dostać dotację, bez znajomości
znam dziewczynę, która już klika razy dostała pieniądze na swoją działalność - pisze, reżyseruje i wystawia sztuki, także specjalnie przygotowane dla szkół.

curly
Kontakt:

Post autor: curly » 04 lis 2009 07:41

nemhain pisze:Serio jest mozliwość sprawdzenia czy dany wniosek przeszedł??

Oczywiście, wystarczy sprawdzić beneficjenta lub można go zapytać. Można również sprawdzić w instytucji finansującej, te dane są jawne. Nie poznasz kwot ale poznasz beneficjentów i tematy wniosków. Takie listy często są też umieszczane na stronach instytucji. Wystarczy skonfrontować wniosek z netu z listą instytucji.... jest dużo sposobów i potrzebujesz na to raptem godzinkę (na samodzielne wypełnienie wniosku znacznie więcej). Możesz również skopiować tylko "wyrażenia", które Twoim zdaniem są sensowne, przekonujące i nie sprawdzać czy to prawdziwy czy nie wniosek.

Poza tym mamy tu na forum eksperta od wniosków (doradcę, pośrednika). Ponieważ nie dostałam pozowleństwa na ujawnianie jej persony musisz przeczytać forum baaaardzo dokładnie :mrgreen:

Pozdrawiam

nemhain
Kontakt:

Post autor: nemhain » 04 lis 2009 10:52

a na pw nie możesz zdradzić? :)
Ja wniosek mam gotowy potrzebuje, tylko żeby ktoś mi go ocenił:) ewentualnie małe poprawki wniósł:)

curly
Kontakt:

Post autor: curly » 04 lis 2009 19:41

nemhain pisze:a na pw nie możesz zdradzić? :)
Ja wniosek mam gotowy potrzebuje, tylko żeby ktoś mi go ocenił:) ewentualnie małe poprawki wniósł:)
Pewnie i bym mogła .... :geek:

zuzia.gola

Post autor: zuzia.gola » 15 kwie 2017 19:42

Nie raz takie działania marketingowe są mało skuteczne. Warto rozwiązywać problemy i szukać co jest przyczyną do takich działań. Może warto zerknąć na propozycje na; sas.com. Mają tam oprogramowanie godne uwagi, które warto mieć w swojej firmie, dla lepszego rozwoju i szukaniu błędów, gdzie tracimy klienta w różnych branżach.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Marketing i reklama”