Reklamy ulotkami

…czyli jak wypromować swój biznes.
Jake91

Reklamy ulotkami

Post autor: Jake91 » 19 wrz 2016 12:56

Cześć, ostatnio mam więcej czasu i postanowiłem się skupić na rozwoju mojej restauracji, zastanawiam się czy lepiej postawić na reklamę w internecie, bo wiadomo że teraz wszyscy spędzają tam dużo czasu, czy lepiej poradzić się jakiejś dobrej firmy i popracować na reklamą ulotkami ? Znalazłem jedną porządną firmę http://reklama-ulotki.pl/ i jest dość przekonywująca, możecie mi doradzić co was by bardziej zachęciło ?

zosia

Re: Reklamy ulotkami

Post autor: zosia » 10 paź 2016 16:06

Spróbuj sobie przetestować https://serwersms.pl - taka platforma umożliwia zautomatyzowaną wysyłkę wiadomości sms, można dzięki niej stworzyć również kampanię reklamową, oczywiście otrzymujemy pomoc doradców, także nawet jak nie mamy doświadczenia z tego typu działaniami, nie ma się czym przejmować. Możliwości jest dużo.

patka9

Post autor: patka9 » 27 paź 2016 15:23

Trzeba stawiać zarówno na reklamę internetową, jak i tradycyjną. Powiadomienia sms to dobre wsparcie promocji, bo dzięki nim można szybko skontaktować się z klientem. Należy pamiętać, że wysokiej jakości obsługa, czasami jest ważniejsza, niż jakość oferowanych usług czy sprzedawnego towaru.

roshy12

Post autor: roshy12 » 21 sty 2017 21:32

Myślę, że powinieneś uruchomić reklamę i w sieci, i taką tradycyjną, czyli właśnie np. ulotki. Ale to nie problem, teraz przez internet możesz zlecić druk ulotek i to bardzo tanio, podejrzewam, że opłaca się to bardziej niż stacjonarnie.

awokados
Kontakt:

Post autor: awokados » 26 sty 2017 18:05

Ulotki reklamowe są skuteczne, warto również rozważyć gadżety reklamowe.

opiekunka

Post autor: opiekunka » 12 lip 2017 17:46

Większość ulotek ląduje w koszu, taka jest statystyka.

samba

Post autor: samba » 22 lip 2017 13:12

Ja myślę, że dobrze jest postawić na jedno i drugie. Internet to bezsprzecznie przyszłość i wydaje się, że działania w nim (np. poprzez social media) to dzisiaj absolutna konieczność. To jednak nie zmienia faktu, że większość z nas reaguje tez na inne bodźce. Myślę, że ulotki reklamowe, to akurat dla restauracji nie jest złym pomysłem. Nie wiem jednak czy to jest wystarczający środek przekazu, nie znam się po prostu na tej branży. Na przykład na fabrykareklamy.pro możesz poczytać też o innych formach reklamy, o wydrukach wielkoformatowych czy materiałach POS - też są chyba warte rozważenia w tym konkretnym kontekście.

Coldi

Post autor: Coldi » 07 sie 2017 23:30

Uważam, że warto stawiać na ulotki bo one jeszcze dobrze radzą sobie w reklamie. Trzeba jednak oprócz ulotek postawić na coś innego np na gadżety reklamowe. One sprawią, że reklama dotrze do większej ilości osób. Jeżeli nie wiesz gdzie zamawiać ulotki, gadżety reklamowe itp rzeczy to ja polecałbym Ci zajrzeć do nich http://www.extrema.com.pl/oferta/produkt/ulotki.html . Mają świetną ofertę i wiele pozytywnych opinii. Myślę, że będziesz zadowolona z zamówienia w tym miejscu

Danken

Post autor: Danken » 25 sie 2017 14:03

Moim zdaniem ulotki nie są zbyt efektywną formą reklamy. Ludzie często je wyrzucają. Warto zwrócić uwagę też na inne formy reklamy.

Kamilak

Post autor: Kamilak » 05 wrz 2017 14:36

Na pewno można zainwestować w dużo ciekawsze gadżety reklamowe, można zamówić na przykład napój izotoniczny na Freshdrink.pl i to bardziej moim zdaniem przyciąga ludzi niż np ulotki:)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Marketing i reklama”